Łukasz był moim mężem od niespełna roku. Byłam z nim tak szczęśliwa, że każdy to zauważał. Łukasz był cudownym człowiekiem, który przez cały czas o mnie zabiegał. Często też robił mi prezenty i zawsze potrafił zaskoczyć. Ja rzadko mu coś kupowałam, ale postanowiłam to w końcu zmienić. W końcu prezenty nie tylko należało robić kobietom. Mężczyźni też je doceniali.

Zamówienie eleganckiego zegarka z grawerem 

zegarki z graweremZ pomysłem na prezent nie miałam w zasadzie najmniejszego problemu i wiedziałam dokładnie co kupić. Mój mąż jakiś czas temu awansował w swojej firmie i miał o wiele bardziej odpowiedzialną pracę. Zaczął nosić koszule, ponieważ prowadził rozmowy rekrutacyjne z potencjalnymi kandydatami do pracy. Kilka razy wspomniał coś, że przydałby mu się zegarek na rękę, ponieważ wyglądałby wtedy bardziej profesjonalnie. W sklepie, który codziennie mijałam idąc do pracy, oferowane były zegarki z grawerem na zamówienie i tam właśnie postanowiłam kupić mężowi taki zegarek. Sprzedawcę poprosiłam, aby pomógł mi wybrać właściwy zegarek dla męża. Nie znałam się na modzie męskiej i nie do końca wiedziałem jaki zegarek pasował do koszuli. Te na bransolecie prezentowały się ładnie i ciekawie, jednak zegarki na pasku wydawały mi się eleganckie. Sprzedawca polecił mi zegarek na brązowym skórzanym pasku. Grawer jak się okazało, wykonywany był od ręki na miejscu, co mnie zaskoczyło, ponieważ sądziłam, że to potrwa kilka dni. Pierwszy raz zamawiałam zegarek z grawerem i nie miałam pojęcia jak ten proces przebiegał. Na szczęście wiedziałam co miało być wygrawerowane na zegarku i mogłam wszystko od ręki załatwić. Sprzedawca posiadał dużą maszynę, która służyła do grawerowania zegarków. Wszystko musiało być wykonane precyzyjnie. Kiedy grawerował na zegarku napis dla mojego męża, to przez cały ten czas mu się przyglądałam. Szybko mu poszło, ponieważ już po chwili pokazał mi grawer, który wykonał. Byłam zachwycona a czcionka, na którą się zdecydowałam pasowała idealnie. Wiedziałam, że Łukasz z takiego prezentu będzie na pewno bardzo zadowolony i nie mogłam doczekać się, aż dam mu go w prezencie.

Łukasz jak zobaczył ten zegarek, to z wrażenia aż zaniemówił. Nawet nie podejrzewał, że szykowałam mu taką niespodziankę. Zegarek bardzo mu się spodobał i od razu go założył. Pasował mu idealnie. Grawer zauważył po chwili i był poruszony. Wiedział, że bardzo go kocham i przyjemność sprawiło mi kupienie mu takiego eleganckiego zegarka. W końcu to ja zaskoczyłam go wyjątkowym i trafionym prezentem.