Depilacja laserowa ma coraz więcej zwolenników. Wszystko za sprawą jej innowacyjności, a także skuteczności. Dobrze przeprowadzone zabiegi depilacji laserowej praktycznie nie dają ryzyka żadnych powikłań, a włoski są usunięte na długi czas. Wszystko dlatego, że laser niszczy całą strukturę włosa, co znacznie utrudnia ich wzrost. W efekcie włoski są coraz słabsze – aż w końcu znikają. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które dość mają częstej depilacji i wrastających włosków.

Depilacja laserowa – dla kogo jest?

lightsheer desire do depilacjiJeśli podczas zabiegu wykorzystamy lightsheer desire do depilacji, to zabieg będzie z pewnością bezbolesny i niesamowicie skuteczny. Zabieg depilacji laserowej skierowany został głównie dla kobiet, które uważają swoje owłosienie za mankament. Warto postawić na laser wtedy, gdy wszystkie inne metody depilacji po prostu zawiodą. Ważne jest jednak, aby depilację laserową wykonać w renomowanym salonie. Tylko dzięki temu efekty zabiegu będą widoczne. Depilacja laserowa tak naprawdę polega na zniszczeniu struktury włosa. Najlepsze rezultaty przynosi właśnie laser lightsheer. Niestety wiele salonów stosuje podróbki, a więc efekty mogą być zupełnie niewidoczne. To dlatego zanim zdecydujemy się na wykonanie zabiegu w konkretnym salonie, to najpierw zapoznajmy się ze sprzętem, którym dysponuje. Dobry salon nie powinien mieć problemu z udzieleniem odpowiedzi swojej potencjalnej klientce. Jednak depilacja laserowa ma także swoje przeciwwskazania. Nie może być wykonywana u kobiet w ciąży ani u posiadaczek włosów blond, siwych oraz rudych. Powinnyśmy także odczekać około 5 tygodni po opalaniu. Przeciwwskazanie to także aktywne infekcje skóry, nowotwory, a także guzy. Depilacji laserowej nie wolno przeprowadzać również u kobiet cierpiących z powodu łuszczycy i bielactwa. Zanim jednak zdecydujemy się na wykonanie zabiegu w konkretnym salonie, jego pracownik z całą pewnością przeprowadzi z nami obszerny wywiad, dzięki któremu dowiemy się, czy w ogóle kwalifikujemy się do zabiegu.

Mówi się o tym, że depilacja laserowa jest niesamowicie skutecznym zabiegiem. To dlatego decyduje się na nią coraz więcej kobiet, które mają już dość swojego owłosienia. Pamiętajmy jednak o tym, że pojedynczy zabieg nie pozwoli nam uporać się z problemem. Powinniśmy zdecydować się na serię zabiegów i dopiero po jej wykonaniu będziemy mogli cieszyć się gładką i zadbaną skórę. Nie musimy bać się również o poparzenia, ponieważ tego typu laser ich nie wywołuje. Zabieg taki jest całkowicie bezpieczny.