W końcu po bardzo wielu przeróżnych perypetiach, po długim poszukiwaniu mieszkania, po różnych problemach związanych z udzieleniem na kredytu i jeszcze kilku małych pomniejszych sprawach udało nam się kupić nasze wymarzone mieszkanie. Ponieważ jak najszybciej chcieliśmy przestać płacić za wynajmowanie mieszkania, od razu zabraliśmy się za remont. Ponieważ kupiliśmy mieszkanie z rynku pierwotnego, w stanie surowym, roboty było naprawdę sporo. Na szczęście nasza sprawdzona ekipa szybko i sprawnie zabrała się do pracy.

Trwały parkiet drewniany

twarda deska podłogowa drewnianaRemont bardzo szybko posuwał się do przodu , nasza ekipa pracowała z ogromnym tempie. Wiedzieli, że bardzo zależy nam na czasie, poza tym sami też znani byli z tego, że szybko pracowali. Po prostu byli to bardzo pracowici goście. My tez mieliśmy sporo roboty z remontem, ponieważ musieliśmy ciągle jeździć po sklepach i szukać odpowiednich materiałów budowlanych. W końcu przyszedł czas na wybór odpowiedniej do naszego mieszkania podłogi. ja od samego początku wiedziałam, że w grę wchodzi tylko podłoga drewniana. Jest ona o wiele bardziej trwała, kiedy zejdzie lakier można ją przecież wycyklinować i polakierować na nowo i to niejeden raz. Poza tym podłoga z drewna jest o wiele zdrowsza d klejonych różnymi klejami paneli. A do tego podłoga drewniana jest ciepła. Posiada więc same plusy. Sporo czasu spędziliśmy na znalezieniu odpowiedniej deski. W końcu udało nam się natrafić na sklep, w którym dostępna była bardzo twarda deska podłogowa drewniana w niezwykle okazyjnej cenie. Nie zastanawialiśmy się długo, od razu dokonaliśmy zakupu koniecznej ilości, była to bowiem okazja, której nie chcieliśmy stracić. Deska podłogowa, którą kupiliśmy, była nie tylko bardzo trwała, ale również bardzo ładna, będzie doskonale prezentować się w naszym mieszkaniu. Był to właściwie ostatni moment na zakup deski, bowiem akurat na następny dzień mieliśmy umówionego specjalistę od kładzenia podłogi. teraz, kiedy podłoga jest już położona, mogę powiedzieć, że był to trafiony zakup.

Jednym z bardzo istotnych elementów, na które należy zwrócić podczas remontu mieszkania jest wybór odpowiedniego materiału na podłogę. Mogą to być panele, które można dostać w całkiem korzystnych cenach, mogą to być jednak również deski podłogowe z drewna, które być może są nieco droższe od paneli, jednak są również o wiele bardziej trwałe i lepsze dla zdrowia. Warto jest chyba w takiej sytuacji przeznaczyć na podłogę niego więcej pieniędzy i kupić prawdziwe drewniane deski.