Joanna, moja narzeczona miała wszystko zawsze dobrze zorganizowane. Nawet w kwestii przygotowań do naszego ślubu radziła sobie o wiele lepiej niż ja. Dlatego ja dostawałem takie zadania, z którymi z łatwością mogłem sobie poradzić. Były to jednak ważne rzeczy, których musiałem odpowiednio dopilnować, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. Okazało się, że podołałem zadaniu doskonale. 

Goście przewiezieni na wesele w komfortowych warunkach

przewóz gości weselnychMoja narzeczona Joasia kazała mi załatwić jakiś porządny transport dla gości na nasz ślub. Cała ceremonia odbywała się poza miastem i dlatego taki transport należało koniecznie zorganizować. Większość gości nie planowała przybyć samochodem, gdyż na takim weselu był przecież alkohol no i zabawa miała trwać do białego rana. Musiałem więc zorganizować przewóz gości weselnych na salę, która mieściła się poza miastem. Początkowo myślałem, żeby wynająć jakieś luksusowe samochody osobowe z kierowcami, ale pomysł nie do końca się sprawdził a i koszty z tym związane przekroczyły budżet na ten cel przeznaczony. Wpadłem więc na genialny pomysł, ażeby wynająć jakiegoś większego busa, który przewiezie wszystkich weselnych gości. Udałem się do firmy, która takie busy wynajmowała i postanowiłem z jej właścicielem omówić wszystkie warunki ewentualnej współpracy. Busy, które były dostępne na wynajem były różnych wielkości. Zdecydowałem się na ten największy, bo sporo gości weselnych miało być przewiezionych na salę weselną. Dodatkowo bus mogłem wynająć z kierowcą i dzięki temu nie musiałem sam na własną rękę organizować kierowcy a z tym to też nie byłoby tak prosto. Ostatecznie wynajęcie busa kosztowało jedną trzecią tego, co zapłaciłbym za osobne samochody. Wybrałem świetnie i zadowolony z siebie wróciłem do domu. O wszystkim od razu opowiedziałem mojej narzeczonej Joasi, która pochwaliła mnie za kreatywne myślenie i świetną organizację. Przewóz gości na wesele zorganizowałem w ciągu jednego dnia i poszło wszystko bardzo sprawnie. Wpłaciłem już nawet zaliczkę, ponieważ taki był zapis w umowie, ale dzięki temu wiedziałem, że transport dla gości był już zaklepany i mogłem spać spokojnie.

W dniu ślubu kierowca zjawił się chwilę przed czasem i cierpliwie czekał aż wszyscy goście wsiądą do busa. Dostał listę osób i dokładnie wiedział ilu gości musiał przewieść busem na salę weselną. Z tej formy transportu każdy był zadowolony, ponieważ było wygodnie i co najważniejsze bezpiecznie. Wesele było bardzo udane i goście doskonale się bawili.