Sierpień to zdecydowanie najbardziej pożądany miesiąc na organizację wesela. Zajmuję się branżą ślubną już dobre kilka lat, więc ten okres jest dla mnie szczególnie intensywny. Ostatnio zauważyłam, że coraz częściej narzeczeni decydują się na umieszczenie swojego zdjęcia na zaproszeniach ślubnych. Uważam, że jest to bardzo ciekawe podejście do personalizacji zaproszeń.

Umieszczenie zdjęcia na zaproszeniach ślubnych

zaproszenie ślubne ze zdjęciemOd samego początku przygotowań do ślubu Pary Młode starają się, aby ten wyjątkowy dzień był doskonale zorganizowany. Chcą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, aby przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Coraz częściej widzimy, że ślubne dodatki są personalizowane. W kategorii elementów personalizowanych wyróżniamy również papeterię ślubną. Hitem tego sezonu jest zdecydowanie zaproszenie ślubne ze zdjęciem Pary Młodej. Nie sposób odmówić takim zaproszeniom uroku! Przede wszystkim zapraszający mogą wybrać swoje dowolne zdjęcie. Zdjęcie od razu może oddać charakter pary, ich wzajemne uczucie, a nawet wprowadzić w charakter uroczystości. Bywa również, że Para Młoda decyduje się na umieszczenie swojej karykatury na zaproszeniach. Takie podejście jednak wymaga dużej odwagi oraz dystansu. Kiedy otrzymuję zlecenie na wykonanie zaproszeń ze zdjęciem, zawsze podkreślam klientom, że oprócz pięknego ujęcia ważna jest też jakość fotografii. Niestety popularne selfie, nawet jeśli jest zrobione w najpiękniejszym zakątku na świecie, może mieć niewystarczającą jakość. To natomiast z pewnością zobaczymy na wydruku. Widoczne piksele lub rozmazane twarze powodują, że efekt jest wprost odwrotny do założonego. Dlatego też, aby uniknąć rozczarowań, zwykle polecam parze wykorzystanie swoje zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Sesje takie są wykonywane przez profesjonalnych fotografów, co gwarantuje odpowiednią jakość oraz to, że osoby na zdjęciu będą dobrze oświetlone i widoczne. Z pewnością zaproszenia ze zdjęciem Pary Młodej będą nie lada pamiątką dla wszystkich zaproszonych gości. Mogą one dostarczyć też wiele wzruszeń samym Nowożeńcom, którzy po kilkunastu latach odnajdą zaproszenie na swój ślub w szafie i będą mogli spojrzeć na swoje młode, uśmiechnięte twarze. Stąd wcale nie dziwi mnie ten ostatni trend w personalizacji zaproszeń ślubnych.

Trendy w branży ślubnej zmieniają się z sezonu na sezon. Uważam jednak, że umieszczanie zdjęcia Pary Młodej na zaproszeniach ślubnych będzie popularne jeszcze przed długi czas. Takie zaproszenia są bardzo osobiste, jedyne w swoim rodzaju, dostarczają i są doskonałą pamiątką pięknej uroczystości ślubu i wesela dla zaproszonych gości.