Profesjonalne firmy zajmujące się organizowaniem przyjęć weselnych proponują wiele ciekawych rozwiązań, które pozwalają urozmaicić weselną zabawę. Na chwilę obecną niewielu nowożeńców korzysta z usług takich firm, ale warto przyjrzeć się ich propozycjom w kontekście samodzielnego organizowania swojego wesela. Na weselach standardem stały się już pokazy fajerwerków czy fontanny z gorącej czekolady. Bardzo popularne jest też wynajęcie barmana, który serwuje specjalnie przygotowane drinki. Dla wielu gości to prawdziwa atrakcja.

Barmanowi płacisz za obsługę imprezy

barman na wesele z WarszawyDecydując się na skorzystanie z usług profesjonalnego barmana trzeba wiedzieć, że wszystkie alkohole do przygotowywania koktajli trzeba zakupić osobno i we własnym zakresie. Wygląda to w ten sposób, że barmanowi płaci się jedynie za obsługę imprezy, a więc za przygotowywanie drinków i koktajli. Naprawdę dobry barman na wesele z Warszawy ma swój własny przenośny a raczej przewoźny drink bar. Nie zawsze jest konieczne jego używanie, ponieważ większość sal weselnych dysponuje własnym barem. Jeśli chcemy zachwycić gości weselnych to taki barman ze swoim drink barem może się po sali weselnej przemieszczać. W każdym razie z wynajmowanym na wesele barmanem ustalamy wszelkie szczegóły co do serwowanych drinków i koktajli. Barman da nam listę alkoholi i soków oraz innych napoi, które musimy zakupić, żeby jego praca mogła przebiegać bez żadnych zakłóceń. Jeśli decydujemy się na open bar bez limitu to warto przygotować te napoje i alkohole w takich ilościach, żeby nikomu niczego nie zabrakło. Nie ma nic gorszego na weselu aniżeli to, jeśli barman musi się tłumaczyć, że tego czy owego drinka już zrobić nie może. Na każdym weselu opcja z wynajętym barmanem sprawdzi się doskonale. Wielu gości będzie tym miło zaskoczonych. Szczególnie panie lubią napić się kolorowego koktajlu, który po prostu będzie dobrze smakował. Opcja z barmanem jest też takim krokiem w stronę zachodu, bo do tej pory na polskich weselach królował raczej jeden rodzaj alkoholi.

Na weselu, na którym będzie barman, dla każdego znajdzie się coś dobrego. Barmana wynajmuje się na obsługę całej imprezy i płaci się mu z góry ustaloną cenę. Przed imprezą weselną otrzymujemy listę napoi do kupienia i wszystko co jest na tej liście trzeba na wesele przygotować. Warto wziąć poprawki na ilości, żeby w trakcie pracy barmana nie okazało się, że czegoś brakuje. To zawsze zostawia po sobie nie smak większy niż smak nawet najlepszego weselnego koktajlu. Wesele z barmanem będzie na pewno udane.