Każda kobieta ma w swojej szafie kilka torebek. Torebka to atrybut kobiecości. Jest to coś co niepodważalnie kojarzy się z kobietą. Każda z nich nosi w niej wiele potrzebnych a czasem mniej niezbędnych rzeczy. Niemniej jednak każda pani nosi ją przy sobie. Jest to wygodne rozwiązanie na tyle, że nie wymaga tego, aby chować przedmioty w kieszeniach. 

Modna torebka to typowa shopperka

torebki typu shopperPonadto torebka sama w sobie może być także ozdobą. Jest to dodatek do stroju. Wyróżnia się wiele rodzajów torebek. Moim ulubionym fasonem są torebki typu shopper. Jej wyjątkowość polega na tym, że jest bardzo duża i pojemna. Z łatwością pomieści w sobie nie tylko zakupy – stąd jej nazwa, ale wiele akcesoriów kobiety. Nazwa shopper wzięła się od tego, że przeznaczeniem tej torebki są zakupy. Dlatego właśnie jest ona tak bardzo pojemna. W związku z tym, że społeczeństwo dąży do wyeliminowania produktów toksycznych dla środowiska wymyślono torebkę typu shopper, której przeznaczeniem było być torbą na zakupy. Wykonano ją na wzór tradycyjnej torebki z tym, że powiększono jej pojemność. W związku z tym zyskała ona wśród miłośniczek dużych toreb, które są lubiane przez część z kobiet. Duża torebka jest przydatna, przynajmniej mi, w czasie podróży oraz faktycznie zakupów. Torebka typu shopper pełni jednocześnie dwie funkcje. Pierwsza to mój niezbędnik, gdzie noszę portfel oraz inne niezbędne mi w ciągu dnia rzeczy. Druga funkcja to nic innego jak torba na zakupy, którą noszę zawsze przy sobie. Shopperki – bo tak są zwane popularnie te torebki mogą być wykonane praktycznie z każdego materiału. Ja jednak najbardziej sobie cenię te wykonane ze skóry – niekoniecznie prawdziwej. Zaraz po tym wybieram także modele wykonane z materiału, które idealnie sprawdzają się latem podczas upalnych dni. Wybór torebki zależy oczywiście od naszych osobistych upodobań i preferencji. Niemniej jednak ja zawsze stawiam na uniwersalność, ponieważ nie lubię zbyt często przepakowywać się jednej torebki do drugiej, dlatego zależy mi na tym, aby taka torebka pasowała mi do większości moich stylizacji. Wybór jest dość duży. Kolory oraz kształty jakie są dostępne na rynku przyprawiają o zawrót głowy.

Przed zakupem warto zastanowić się nad tym, co jest dla nas ważne. Ja preferuję shopperki w kształcie prostokąta na długim pasku. Najwygodniejsze i najbardziej praktyczne są według mnie wykonane z miękkiego materiału. Jest to jednak moja subiektywna ocena a każda kobieta powinna przekonać się na własnej skórze, co woli.

Close Menu