Na rynku może i byłem nowicjuszem w kwestii inwestycji, jednak wiedziałem jak sprawdzić kontrahenta przed podpisaniem umowy. To dawało mi przewagę i gwarantowało, że nie popełnię żadnego błędu. Inwestowałem w drobne rzeczy, ale tym razem zdecydowałem się na bardzo odważny krok, który zdecydowanie miał odmienić moje życie. Chciałem być bogatym człowiekiem.

Oferowanie największej sali weselnej w Ząbkowicach

sala weselna w ZąbkowicachMieszkałem od urodzenia w Ząbkowicach i znałem tę miejscowość na wylot. Dlatego też wiedziałem, czy warto było w coś inwestować. Skupiłem się na usługach i w tym kierunku zamierzałem pójść. Pojawiła się możliwość kupienia dużego lokalu w dość atrakcyjnej okolicy, co mnie oczywiście zainteresowało. Miałem nawet plan, co powstanie w tym miejscu. Potrzebna była jakaś bardzo duża sala weselna w Ząbkowicach i postanowiłem taką otworzyć. Wesela odbywały się głównie w restauracjach czy hotelach, ale moja sala weselna miała być wyjątkowo. Szacowałem, że powinna pomieścić do pięciuset osób i zaraz po zakupie lokalu zabrałem się do działania. Zaciągnąłem kredyt, ponieważ nie miałem na tyle wolnych środków, żeby salę weselną przygotować za gotówkę. Miałem jednak świadomość, że szybko ten nakład finansowy mi się zwróci. W sali weselnej miała być duża kuchnia, bar z alkoholami, kilkanaście toalet oraz oczywiście sala taneczna. Uznałem, że wygodne będą czteroosobowe stoliki, które można połączyć ze sobą Nie zdecydowałem się na duże stoły, ponieważ było to mniej praktyczne. Meble do sali weselnej zamówiłem u sprawdzonego producenta, który oferował najlepsze rozwiązania. Lokal, który kupiłem był w stanie pomieścić bardzo dużo osób, dlatego zdecydowałem się na podzielenie tego miejsca na kilka małych. Dzięki temu będzie mogło się tam odbyć kilka wesel jednocześnie. Nie stawiałem ścianek, ponieważ chciałem mieć jedną dużą salę weselną, ale pracownicy, których wynająłem do przygotowania sali wiedzieli co zrobić, żeby plan ten się sprawdził. Naturalnie postawiłem też na klimatyzację, która była najważniejsza zwłaszcza w okresie letnim, gdzie odbywało się najwięcej wesel w Ząbkowicach.

Moja sala weselna była gotowa na początku czerwca. Nowe miejsce natychmiast zainteresowało mieszkańców Ząbkowic, którzy wieść o największej sali weselnej rozpowiedzieli błyskawicznie. Dzięki temu nawet nie musiałem inwestować w żadną reklamę, bo była ona zbędna. Wesela w mojej sali odbywały się co weekend i były to jedne z największych imprez w okolicy. Ta inwestycja okazała się bardzo trafiona.

Close Menu