Od serwisu, do którego udałem się dzisiaj rano z moim telefonem oczekiwałem faktycznie bardzo dużego profesjonalizmu z tego względu, że raz na jakiś czas faktycznie mój telefon się psuł i odwiedzałem mnóstwo takich miejsc. Mogę więc wypowiedzieć się w temacie, jaki serwis był najlepszy, a który jeszcze musi nieco dłużej popracować nad obsługą klienta i przede wszystkim na jakość wykonywanych usług.

Usługa związana z wymianą wyświetlacza

szybka wymiana wyświetlacza s8Faktycznie raz na jakiś czas telefon mi spadał i dziwnym trafem zawsze na wyświetlacz, przez co faktycznie miałem z nim niemałe problemy. Wiedziałem jednak, że trzeba o niego zadbać w odpowiedni sposób i że faktycznie istotną kwestią będzie to, czy wybiorę serwis najbardziej znany, czy też nie. Na przykład mam jednego znajomego, który ma podobne problemy co ja, czyli systematycznie, raz na jakiś czas miał problem z wyświetlaczem w swoim telefonie i nikt nie wiedział tak naprawdę co było przyczyną, że nie mógł na nim nic zrobić. Wymiana wyświetlacza w telefonie jednak nie jest taka trudna. Od zawsze mówiłem, że lepiej coś wymienić, niż naprawiać, dlatego jak przychodziło co do czego i faktycznie po raz kolejny miałem problem z ekranem swojego telefonu to od razu mówiłem w serwisie, że zgadzam się na wymianę całego ekranu, co może i kosztowało swoje, ale wtedy faktycznie miałem pewność co do nowych komponentów. Wymiana wyświetlacza nie jest taka trudna, jak się dowiedziałem. Bądź co bądź miałem w tym temacie spore doświadczenie i raz nawet miałem okazję pracować przy serwisancie z moim telefonem, tak w ramach zaciekawienia jego profesją. Uważam, że szybka wymiana wyświetlacza s8 jest bardzo potrzebną usługą na rynku. W końcu chodzi o to, aby faktycznie móc bez problemu zacząć znów korzystać ze swojego telefonu komórkowego. W dzisiejszych czasach jednak wszyscy klienci zainteresowani są jak najszybszą naprawą i właśnie taką usługę powinien dostarczać każdy serwis telefonów komórkowych, do którego udaję się ja czy też inni klienci.

Biorąc pod uwagę to, że telefony stają się coraz bardziej delikatne to faktycznie takie serwisy mają pełne ręce roboty. Może to i dobrze. Zastanawiając się nad tym, jaki telefon teraz wybrać i tak wiedziałem, że prędzej czy później mi spadnie i trzeba będzie wymienić wyświetlacz. Jednak nauczony doświadczeniem wiedziałem już, jak sobie z tym dobrze poradzić. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się jakoś zadbać o swój telefon i faktycznie nie będę raz na miesiąc wymieniał w nim znów wyświetlacza, co robi się kosztowne.