Ostatnio bardzo często chodzimy na śluby i wesela. Nie da się ukryć, że jesteśmy w takim wieku, że wielu naszych znajomych bierze ślub, a następnie robi imprezę dla wszystkich gości zwaną wesele. Jako, że my planujemy ten wielki dzień obchodzić za dwa lata to przyglądamy się organizacji tych imprez, żeby mieć doświadczenie jak nadejdzie ten gorący czas załatwiania wszystkiego. Obecnie mamy tylko zaklepany termin na sali oraz datę w kościele. Teraz sprawdzamy co jeszcze powinniśmy mieć. 

Zdjęcia z gadżetami w budce na weselu

fotobudkaLudzie mają różne pomysły na organizację wesela. Jedni idą w eleganckie klimaty, inni w retro, a jeszcze inni typowo disco. W każdym z tych stylów jest coś co w połączeniu może dać niezapomniany klimat. Ostatnio byliśmy na weselu podczas, którego do wykorzystania była fotobudka. Na początku imprezy oczywiście nikt nie chciał robić zdjęć, ale tak około godziny 22 były tam tłumy. Nie ma co się dziwić, każdy troszkę wypił to i zabawa się rozkręciła. Fotobudka zawierała mnóstwo gadżetów, które można wykorzystać do śmiesznych zdjęć. Był to świetny pomysł oraz niesamowita zabawa. Każdy kto zrobił sobie zdjęcie w fotobudce miał pamiątkę, którą mógł zabrać do domu. Młodzi również robili sobie zdjęcia z gośćmi. Na zdjęciach była napis Ślub Ani i Piotrka, 19 maja 2019. Dzięki temu nikt nie zapomni skąd pochodzi to zdjęcie. A jak położy na wierzchu to jeszcze będzie pamiętać o rocznicy ślubu. Na innym weselu bardzo nam się podobał podświetlany napis miłość wykonany z desek. Świetnie to wyglądało postawione w holu. Zresztą wesele odbywało się wtedy w stodole, więc takie ozdoby rustykalne są wtedy jak najbardziej wskazane. Dużą uwagę zwracaliśmy również na muzykę. Czy na weselu gra dj, czy orkiestra. I tak naprawdę nie ma żadnej różnicy pod warunkiem, że jest wodzirej, który dobrze to poprowadzi. Wiadomo, że jak takiej osoby nie ma, to ludzie niestety się nie za chętnie bawią. Albo jak jest tylko jeden rodzaj muzyki to również nie każdemu odpowiada.

Dla mnie najlepszą atrakcją była fotobudka. Świetnie się wybawiłam, uśmiała, a do tego mam pamiątkę w postaci zdjęcia z młodymi. Zastanawiam się, czy nie wynająć takiej fotobudki również na nasze wesele. Mam jeszcze trochę czasu. Przed nami jeszcze kolejne dwa wesela, na które zostaliśmy zaproszeni w tym roku, więc zapewne będą kolejne fajne atrakcje, na które warto zwrócić uwagę. Przy takiej ilości zaproszeń na wesela i czerpaniu doświadczeń z innych ludzi to nasza impreza powinna być idealna. Chyba, że przesadzimy z atrakcjami i wyjdzie kicz. 

 

Close Menu