Jakiś czas temu zainteresowały mnie różnorodne wystroje wnętrz. To ciekawe, jak odpowiednio zestawione elementy mogą sprawić, że nawet niewielkie pomieszczenie będzie przestronne oraz funkcjonalne, a przy tym pięknie się będzie prezentowało. Zdecydowałam się na zmianę wystroju swojego mieszkania, aby bardziej odpowiadało moim upodobaniom. Spędzam w nim sporo czasu, zależy mi więc na tym, aby moje otoczenie po prostu mi się podobało. Piękny wystrój może pozytywnie wpływać na nasz nastrój, o czym starałam się pamiętać podczas wybierania poszczególnych elementów.

Komoda w rustykalnym stylu

klasyczna komoda rustykalnaBardzo podobają mi się eleganckie wnętrza, które przywodzą na myśl wnętrza angielskich czy prowansalskich pałacyków. Zastanawiałam się, jaki styl powinnam wybrać, aby moje mieszkania nabrało takiego charakteru. Rozpoczęłam więc poszukiwanie inspiracji. Znalazłam wiele mebli, które pasowały do moich wymagań. Zdecydowałam się na klasyczny styl, urozmaicony elementami kolonialnymi, które dodadzą mu uroku. Na samym początku zmieniłam kolorystykę niektórych pomieszczeń w mieszkaniu. Następnie nadszedł czas na nowe meble. Chciałam, aby łączyły w sobie piękny wygląd oraz praktyczność, ponieważ lubię maksymalnie wykorzystywać przestrzeń, którą mam do dyspozycji. Starałam się więc stworzyć wnętrza eleganckie, urokliwe i funkcjonalne. Podczas urządzania salonu doszłam do wniosku, że potrzebuję jakiegoś mebla, w którym mogłabym pomieścić różnorodne drobiazgi, bez konieczności eksponowania ich. Bardzo spodobała mi się klasyczna komoda rustykalna. Myślę, że taki mebel był strzałem w dziesiątkę, ponieważ doskonale spełnił swoje zadanie. Kilka sporych szuflad zapewniło mi doskonałe miejsce na schowanie drobiazgów, które są mi od czasu do czasu potrzebne. Poza tym spory drewniany blat stał się doskonałym miejscem na ustawienie moich ulubionych zdjęć w prostych ramkach. Taki element wnętrza świetnie się prezentuje i dodaje mu charakteru. Bardzo mi się podoba taki elegancki mebel wykonany z masywnego drewna.

Drewniana komoda o rustykalnym charakterze doskonale wkomponowała się w tworzone przeze mnie wnętrze. Zapewniła mi sporo miejsca, a przy okazji pozwoliła mi na stworzenie ciekawej przestrzeni z moimi ulubionymi pamiątkami w postaci zdjęć. Komoda wykonana z drewna jest bardzo trwałym meblem, dzięki czemu mogę mieć pewność, że długo mi posłuży, co jest jej ogromną zaletą. Jednak zrobiła na mnie wrażenie nie tylko swoją solidnością oraz praktycznością, ale także estetyką – wygląda wręcz świetnie i jest takim elementem wystroju, który od razu przyciąga wzrok.