Rodzice, którzy stoją przed wyborem odpowiedniego przedszkola dla swoich dzieci, bardzo często poszukują dobrze wyposażonej placówki, w której zagwarantowane są liczne atrakcje dla najmłodszych. Mowa tutaj o dodatkowych zajęciach, specjalnych gościach oraz nauce języków obcych czy częstych wyjazdach do ciekawych miejsc. Okazuje się, że w dużych miastach panuje spora konkurencja jeśli chodzi o prywatne przedszkola, które wręcz prześcigają się w ciekawych zajęciach dla dzieci. Kluczowe jest także wyposażenie sal oraz smaczne i zdrowe posiłki oraz zapewnienie pełnego bezpieczeństwa przedszkolakom. 

Anglojęzyczne przedszkole dla Polaków i obcokrajowców

przedszkole anglojęzyczne Bardzo często można spotkać się z prywatnymi placówkami integracyjnymi, do których uczęszczają zarówno dzieci z Polski, jak również maluchy pochodzące z wielu innych krajów, a ich rodzice mieszkają na terenie Polski. Idealnym przykładem jest przedszkole anglojęzyczne w Bydgoszczy, gdzie wszystkie dzieci już od najmłodszych lat mają styczność z językiem obcym. Przekłada się to na zdobycie podstawowych umiejętności i naukę wielu słówek po angielsku. Panie przedszkolanki posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, co pozwala im w formie zabawy przekazać przedszkolakom angielskie słownictwo. Oferta przedszkola jest niezwykle szeroka i zróżnicowana – dzieci mają do dyspozycji kilka kolorowych i bogato wyposażonych sal – do nauki, jedzenia oraz zabawy. Przedszkole posiada nowoczesne wnętrza z bezpiecznymi zabawkami dopasowanymi do wieku konkretnej grupy. Obiekt jest odpowiednio zabezpieczony i zawsze zamykany, aby niepowołane osoby nie miały możliwości dostać się do środka. Pani dyrektor wraz z pracownikami dba o komfort i bezpieczeństwo maluszków pod każdym względem. Wykwalifikowani pedagodzy wiedzą, jak zająć się najmniejszymi dziećmi, aby nie płakały i brały chętnie udział we wspólnych zabawach i edukacyjnych zajęciach.

Jeśli chodzi o ceny za uczęszczanie do prywatnych przedszkoli to są one zawsze ustalane indywidualnie przez każdą placówkę. Często koszty zależą od liczby godzin oraz dni spędzanych w przedszkolu przez dziecko. Dodatkowo trzeba również wliczyć cenę wyżywienia, m.in. śniadania, obiadu i deseru czy podwieczorku. W niektórych placówkach cena jest ustalana odgórnie za każdy miesiąc i nie jest zależna od czasu spędzonego w przedszkolu. Warto więc wcześniej wszystko dokładnie sprawdzić, szczególnie gdy nasze dziecko będzie uczęszczać do wybranej placówki jedynie sporadycznie – na przykład 2-3 razy w ciągu tygodnia.