Prowadzę dużą firmę budowlaną, która działa w Polsce i za granicą. Zatrudniam kilkudziesięciu pracowników, więc wiem dokładnie ile spraw organizacyjnych jest do załatwienia w związku z tak dużym zatrudnieniem. Część moich pracowników wysyłam w delegację do innych krajów. Bo jeśli praca jest w Niemczech czy w Szwecji to moi pracownicy wyjeżdżają tam na dwa tygodnie. Sam we własnym zakresie organizuje pracownikom transport na miejsce docelowe. Muszę robić tak, żeby moi pracownicy mieli komfort i mogli się koncentrować tylko na swojej robocie.

Busy wynajmuje od jednego przewoźnika

bus z rzeszowa do niemiecChcąc dostarczyć na miejsce pracowników muszę mieć pewny i sprawdzony transport. Nie może być więc tak, że z powodów technicznych pracowników nie dowiozę na budowę na czas. Dlatego właśnie od lat korzystam z usług jednej firmy transportowej. Uważam, że najlepiej jest mieć takiego jednego sprawdzonego przewoźnika z którym współpracuje się od wielu lat. Jeśli potrzebuję zamówić od nas bus z Rzeszowa do Niemiec to wystarczy, że zadzwonię do właściciela tej firmy i powiem czego potrzebuje. W zasadzie zorganizowanie busa gotowego do drogi to kwestia kilku godzin. Oczywiście, współpracując z jedną firmą od wielu lat, mogę liczyć na preferencyjne traktowanie i jest to w pewnym sensie przeze mnie pożądane. Jeśli rzetelnie wywiązuje się z moich obowiązków to mogę oczekiwać lepszego traktowania ze strony firmy, z którą współpracuję. W każdym razie tak jest właśnie najlepiej. Firma transportowa, z którą współpracuję, zawsze zorganizuje mi przewóz na czas. Jeśli potrzebuję dostarczyć pracowników do Szwecji to za kilka godzin bus jedzie na Skandynawie, a jeśli chcę ich wysłać do Niemiec to bus jedzie z kierowcą właśnie tam. Chcąc dzisiaj oferować usługi budowlane w całej Europie trzeba mieć naprawdę dużą liczbę pracowników oraz odpowiednią flotę pojazdów, żeby pracowników dostarczyć na każde miejsce. Flota nie musi być własna. Doskonale sprawdza się rozwiązanie, w którym flotę wynajmujemy od firmy transportowej.

Działając na obszarze Europy w branży budowlanej trzeba mieć kontakty z wieloma innymi firmami, żeby wszystkie kontrakty realizować w terminie i zgodnie z umowami. Nie jest to proste, dlatego trzeba być naprawdę perfekcyjnie zorganizowanym. Jeśli chodzi o mnie to na szczęście mam swoje sposoby na rzetelne realizowanie swoich umówi i kontraktów. W jednej kwestii mogę być pewny. Pewny jestem mojej zaprzyjaźnionej firmy transportowej, która dowiezie moich pracowników wszędzie tam, gdzie w danej chwili mają pracę do wykonania.