Niedawno udało nam się z narzeczonym wybudować dom i chociaż wiele rzeczy wymagało jeszcze urządzenia i poprawy mogliśmy już w nim zamieszkać. Byłam z tego faktu bardzo zadowolona. Najważniejsze było dla mnie to, że wreszcie mogłam mieć swój wymarzony ogród przez domem. Akurat zbliżała się wiosna, dlatego wiedziałam, że jeśli teraz zadbam o odpowiedni wygląd ogrodu będę mogła nim „cieszyć oko” przez cały rok. Jednakże potrzebowałam trochę pomocy przy jego urządzeniu. Postanowiłam poradzić się fachowego ogrodnika zanim cokolwiek zrobię.

Założyłam piękny ogród z pomocą ogrodnika

zakładanie ogrodówUznałam, że to będzie bardzo rozsądne, ponieważ nie znałam się do końca na wszystkich roślinach, a w dodatku chciałam mieć przed domem fontannę, a to również wymagała odpowiednich inwestycji. Moja koleżanka poleciła mi bardzo dobrego ogrodnika. Z tego co się od niej dowiedziałam, zakładanie ogrodów było jedną z usług które proponował swoim klientom. Zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i umówiłam się z tym ogrodnikiem na spotkanie. Miał on bardzo szybkie terminy, dlatego nie musiałam zbyt długo czekać na realizację jego pracy. Od razu wykonał on dla mnie odpowiedni projekt założenia ogrodu. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że zajął się on kompleksową realizacją tego projektu. Nadzorował proces montażu nawadniającego, a następnie osobiście zajął się wyrównywaniem terenu i montowaniem wszelkich urządzeń związanych z postawieniem fontanny w ogródku, a na sam koniec posadził wszelkie rośliny i kwiaty. Już po kilku tygodniach od początku inwestycji mogłam podziwiać piękny ogród przed domem. Muszę przyznać, że bardzo mi się on podobał i byłam bardzo zadowolona z usług tego ogrodnika. Już wkrótce mogłam się również przekonać, że na niską, przystępną ceną jego usług szła również jakość wykonywanych prac. Minęło już kilka lat odkąd zakładał on mój ogród przed domem i jak do tej pory nic się z niczym nie stało. Fontanna i system nawadniający działają bez żadnych problemów. Kwiaty pięknie się rozkwitły, a drzewa urosły.

Dzisiaj jestem bardzo zadowolona z tego, że te kilka lat temu zdecydowałam się założyć ogród przy pomocy doświadczonego ogrodnika i nie robiłam wszystkiego samodzielnie. Jestem przekonana, że gdyby nie taka fachowa pomoc w życiu nie udałoby mi się doprowadzić ogrodu do takiego stanu. W międzyczasie poleciłam tego ogrodnika kilku osobom i one również były zadowolone z efektu, który uzyskały. Dzięki temu mam pewność, że to naprawdę fachowiec, który świetnie zna się na zakładaniu ogrodów i ogródków.