Ostatnio odziedziczyliśmy z rodzeństwem wielohektarową działkę budowlaną na przedmieściach Wrocławia. Musieliśmy podzielić tą działkę między sobą. O dobrowolnym dogadaniu się nie było mowy, ponieważ byliśmy ze sobą od dawna skłóceni. Razem doszliśmy tylko do wniosku, że musimy zatrudnić geodetę, który wyznaczy granicę działki każdego z nas, tak aby nikt nie był stratny i nikt nie mógł rościć do nikogo pretensji. Najpierw jednak musieliśmy znaleźć geodetę, który podejmie się tego zadania dla nas.

Zatrudniliśmy profesjonalnego geodetę z Wrocławia

geodezja we WrocławiuKażdemu z nas bardzo zależało na tym, aby zatrudnić naprawdę kompetentnego i fachowego geodetę z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie znaleźć kogoś na internecie, kto ma bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Wpisaliśmy więc w wyszukiwarkę internetową frazę: geodezja we Wrocławiu, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko udało nam się znaleźć kogoś odpowiedniego dla nas. Była to profesjonalna firma geodezyjna zajmująca się wyznaczaniem map geodezyjnych dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Wrocławia i najbliższych okolic. Dużą zaletą tej firmy geodezyjnej było to, że dojazd do klienta na terenie Wrocławia był darmowy. Nie mniej ważne było dla nas również to, że oprócz projektu mapy geodezyjnej, geodeta zatrudniony w tej firmie zajmował się również załatwianiem dokumentów urzędowych związanych z ewidencją gruntów i budynków. Szczególnie mi bardzo się spodobało to, że firma ta miała bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi, jedne z najlepsze na rynku biorąc pod uwagę cenniki innych geodetów z Wrocławia. O wysokiej jakości usług tej firmy świadczył również fakt, że posiadali oni bardzo pozytywne rekomendacje poprzednich klientów, którzy chwalili przede wszystkim szybki czas realizacji zleceń, krótki czas oczekiwania na wykonanie mapy geodezyjnej oraz pomoc geodetów na każdym kroku przy załatwianiu spraw związanych z zarejestrowaniem działek w ewidencji gruntów.

W końcu zachęceni pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy, zdecydowaliśmy się nawiązać z nimi współpracę. Jak się już wkrótce okazało, to było bardzo dobre rozwiązanie. Zatrudniony przez nas geodeta okazał się bardzo profesjonalny i kompetentny. Szybko i sprawnie wyznaczył on granicę działki mojej oraz działek rodzeństwa. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się tak szybko to załatwić. Teraz już mogłam sprzedać swoją część działki. Geodeta pomógł mi także załatwić pozwolenie na budowę działki.