• Post author:
  • Post category:Usługi

 

Od dłuższego czasu wojowałam z moim mężem o rozwód i opiekę nad naszymi dziećmi. Mąż był bardzo cwany i za wszelką cenę chciał uzyskać pieniądze z alimentów. Ja jednak wiedziałam, że nie nadaje się on na ojca i chciałam mu ograniczyć kontakty rodzicielskie, żeby chronić naszą dwójkę dzieci. Niestety, maż się o tym dowiedział i postanowił dokonać porwania rodzicielskiego. Nie miałam z nim, ani z dziećmi żadnego kontaktu. Wynajęcie detektywa wydawało mi się najlepszym rozwiązaniem, mojej patowej sytuacji.

Gdzie w Krakowie znajdę dyskretnego detektywa?

dyskretny prywatny detektyw z KrakowaNa nic więcej nie mogłam liczyć, bo przecież mąż cały czas miał prawa do dzieci. Zależało mi na tym, aby był to ktoś rzetelny i sprawdzony, a przede wszystkim dyskretny. Obawiałam się, że gdyby mąż zorientował się, że jest śledzony przez detektywa to wywiózł by dzieci jeszcze dalej. Poszukiwania sprawdzonego i profesjonalnego detektywa rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: dyskretny prywatny detektyw z Krakowa, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć kogoś odpowiedniego. Był to profesjonalny i rzetelny detektyw z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz świetnymi rekomendacjami poprzednich klientów. Nawet go kojarzyłam, ponieważ brał udział w rozwiązywaniu kilku medialnych spraw. Jego agencja detektywistyczna znajdowała się w samym centrum Krakowa. Klienci o nim, że jest on bardzo sprawny i szybko, i skutecznie rozwiązuje sprawy swoich klientów. Zawróciłam też uwagę na fakt, że wiele osób chwali, że za swoje usługi pobiera on bardzo niskie, przystępne kwoty, jedne z najlepszych na rynku. Jego agencja detektywistyczna posiada swoje oddziały w całym kraju, dlatego działają szybko i sprawnie nawet w przypadku spraw ogólnokrajowych. To było dla mnie istotne, dlatego że podejrzewałam, że mąż nie ukrył dzieci w Krakowie, tylko wyjechał z nimi gdzieś dalej. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego detektywa, od razu zdecydowałam się nawiązać z nim współpracę. Jak się już wkrótce okazało, to był dobry wybór.

Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się z nim na spotkanie. Miał on bardzo szybkie terminy, bo zgodził się ze mną spotkać jeszcze tego samego dnia. To było dla mnie istotne, bo w sprawach takich jak ta, liczył się czas. Detektyw zapoznał się z moją sprawą, a potem cicho i bez rozgłosu udało mu się namierzyć moje dzieci, a także odbić je z rąk mojego męża. Byłam bardzo zadowolona z tego, że dzięki agencji detektywistycznej ta sprawa tak szybko się rozwiązała i zakończyła.