Jestem mężczyzną dość sporych rozmiarów. Chcąc zrobić ze swojej tuszy atut zostałem blogerem modowym. Szybko wyrobiłem sobie renomę i markę. Jestem rozpoznawany w modowym świecie. Jednakże, teraz muszę kreować nowe trendy i rozwijać swój blog o modzie. Zbliżało się lato i chciałem dodać jakąś sesje zdjęciową w letniej stylizacji. Do realizacji sesji brakowało mi jednakże dopełnienia w postaci tshirtu. Wybrałem się do różnych sklepów na poszukiwanie czegoś odpowiedniego dla tak puszystej osoby jak ja.

Nie było łatwo o niebanalną koszulkę 

niebanalny tshirt męski 4xlMoje stroje muszą być ciekawe i niebanalne. Przez swój strój wyrażam siebie i kreuję modę. Logiczne jest więc, że przy swoich zakupach omijam sieciówki. Jednakże, wbrew pozorom nie omijam szerokim łukiem tanich sklepów. Udałem się więc do galerii handlowej w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego na lato. Znalazłem nawet kilka fajnych niebanalnych koszulek o ciekawym kroju i stylu, ale nie mogłem znaleźć niczego w moim rozmiarze. W większości sklepów rozmiarówka kończyła się na rozmiarze XL, a ja potrzebowałem znaleźć jakiś niebanalny tshirt męski 4xl. Na szczęście w jednym sklepów mieli specjalny dział dla puszystych. W środku znalazłem całkiem interesujące koszulki. Znalazłem kilka niebanalnych koszulek. Przez chwilę myślałem jednak, że znowu mam pecha. Znalazłem na półce tshirt 3xl, 5 xl, a mojego rozmiaru nie było. Zapytałem sprzedawcę o 4xl. Okazało się, że towar pochodzi z nowej dostawy i po prostu nie zdążyli jeszcze wszystkiego wyłożyć na półki. Dostałem swoją koszulkę w odpowiednim rozmiarze. Od razu ją kupiłem. W domu przymierzyłem koszulkę. Na pierwszy rzut oka wyglądała pospolicie, jednak wystarczyło chwilę zawiesić na niej oko, żeby zobaczyć na czym polega jej niebanalność. Była wykonana z lekkiego materiału, który delikatnie opinał ciało jednocześnie poruszając się przy każdym kroku. Jej kolor i tekstura w paski zakrywały mankamenty ciała. Bardzo często można znaleźć takie damskie koszulki, ale w męskich tshirtach należy to do rzadkości.

Od razu umówiłem fotografa na sesję zdjęciową. Zdjęcia wyszły perfekcyjnie. W ogóle nie widać na nim, że jestem, aż tak otyły. Internauci również zauważyli, że koszulka jest wyjątkowa i nie banalna. Powiem szczerze, że jeszcze takiej nie miałem w swojej kolekcji. W dodatku wykonana jest z wysokiej jakości trwałego materiału. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleźć taki tshirt. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten sklep. Nawet nie wtedy, kiedy będę potrzebował czegoś do stylizacji, ale żeby kupić sobie coś do chodzenia na co dzień.