Kiedy tylko dowiedziałam się, że moja siostra jest w ciąży od razu zaczęłam planować zakupy. Co prawda termin porodu wydawał się być na razie bardzo odległy, niemniej to nie przeszkodziło mi w tym, aby już teraz zakupić parę uroczych przedmiotów dla maluszka zwłaszcza tych niezbędnych w pierwszych chwilach jego życia.

Piękne polskie pościele dziecięce

polska pościel dla dzieciPierwszą kwestią na jakiej postanowiłam się skupić były oczywiście zabawki. Nie planowałam jednak zakupu misiów i większych zabawek, lecz tych dostosowanych dla noworodków. Szukając po internecie jak najlepszych sklepów natrafiłam na jeden zajmujący się właśnie sprzedażą wspaniałych grzechotek i interaktywnych zabawek. Świat nowoczesnych gadżetów dziecięcych bardzo mnie wkręcił co spowodowało, że zaczęłam przechodzić od strony do strony i w pewnym momencie moim oczom ukazała się przepiękna polska pościel dla dzieci. Od razu zaczęłam się przyglądać uważnie zdjęciom i jak się okazało pościel wyglądała na naprawdę solidnie wykonaną. W dodatku sprzedawana była w kilku wariantach zarówno pod względem wielkości poduszek, jak i długości samej pościeli. Co oznaczało, że można było w sklepie zamówić taką pościel i dla nowo narodzonego dziecka i dla tych nieco starszych dzieciaków. Poza tym pościele posiadały wiele różnorodnych motywów bajkowych nadrukowanych w bardzo dobrej jakości. Były to motywy ze znanych bajek, ale także tych najnowszych które stały się hitem ostatniego roku. Doskonale sobie zdawałam sprawę z tego, że przecież dzieciak się jeszcze nie narodził toteż nie mam pojęcia jaka bajka stanie się jego ulubioną. Na szczęście w sklepie były również pościele dziecięce w inne motywy, jak np. w kotki, w hasające baranki czy malutkie króliczki. Wszystkie wykonane w takich barwach, aby pasowały i chłopcom i dziewczynkom, co w moim przypadku kiedy jeszcze nie znałam płci dziecka było bardzo istotną kwestią. Pościel w kotki spodobała mi się jednak najbardziej ponieważ moja siostra jest zapaloną miłośniczką kotów, więc wiedziałam, że wybór tej pościeli na prezent będzie znakomitym pomysłem.

Nie myliłam się ponieważ kiedy wręczyłam siostrze prezent pościel tak bardzo jej się spodobała, że nawet posłużyła jej za inspirację! Siostra bowiem postanowiła, że motywem przewodnim w pokoju jej dzieciątka będą właśnie koty. Jej mąż również uwielbia te zwierzęta zatem oboje przystali na ten pomysł i kilka miesięcy później mogłam zobaczyć jak pościel ode mnie pięknie komponuje się z całym wystrojem pokoju. Efekt był naprawdę warty podziwu ponieważ pokoik wyglądał, jak z katalogu!