Długo szukałam dla siebie odpowiedniego zajęcia, które dawałoby mi radość, ale jednocześnie pozwalało na godziwe życie. Skończyłam socjologię i nawet przez jakiś czas udało mi się popracować w firmie badawczej. Szybko jednak doszłam do wniosku, że badania rynku są nie dla mnie i ruszyłam na poszukiwanie kolejnych wyzwań. Przez jakiś czas pracowałam w firmie doradczej, gdzie zarabiałam naprawdę spore pieniądze. Co z tego, skoro nie miałam czasu ich wydawać, praca zajmowała mi całe życie. Po kilku latach doszłam do wniosku, że szkoda tracić życia.

Ręcznie wykonywane zaproszenia ślubne

unikatowe zaproszenia ślubne ręcznie robioneWtedy miałam już oszczędności i ten komfort, że spokojnie mogłam zastanowić się co dalej. Wszystko zaczęło się od mojego ślubu. Ponieważ zawsze lubiłam różne robótki ręczne, bardzo wiele rzeczy starłam sama się wykonywać, czy to na prezenty, czy też różnych ozdób do domu, postanowiłam, że zaproszenia na nasz ślub wykonam ręcznie. Zrobiłam je z ręcznie czerpanego papieru, w każdym z zaproszeń zatopiony był zasuszony kwiat. Ponieważ interesuję się również kaligrafią, każde z zaproszeń wypisałam własnoręcznie pięknymi literami. Takie zaproszenia rozdaliśmy naszym weselnym gościom, którzy byli po prostu zachwyceni. W jakiś czas po moim ślubie różni znajomi zaczęli mieć do mnie prośby o wykonanie podobnych zaproszeń na ich śluby. Ponieważ zdawali sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to czasochłonne, oferowali mi wynagrodzenie za wykonaną pracę. Tak więc robiłam zaproszenia dla znajomych, pocztą pantoflową rozchodziła się informacja o moich zaproszeniach i zgłaszali się do mnie z zamówieniami całkiem obcy ludzie. W końcu zamówień było na tyle dużo, że doszłam do wniosku, że można z tego wyżyć i założyłam firmę. Obecnie można u  mnie zamówić unikatowe zaproszenia ślubne ręcznie robione, ozdobne karty na różne okazje, a także ręcznie robione albumy na zdjęcia. Interes kręci się całkiem dobrze, a ja w końcu jestem szczęśliwa, bo znalazłam coś, co nie tylko sprawia mi ogromną przyjemność, ale jeszcze daje całkiem dobre pieniądze.

Jeśli chcemy, aby nasz ślub i wesele były niepowtarzalne, warto jest zamówić ręcznie robione, oryginalne zaproszenia ślubne. Takie zaproszenia kosztują nieco więcej od zaproszeń produkowanych seryjnie i jest to całkiem zrozumiałe, jednak z pewnością są one warte swojej ceny. Ręcznie zrobione zaproszenie ślubne może samo w sobie stanowić małe dzieło sztuki, które będzie dla weselnych i ślubnych gości doskonałą pamiątką. Na pewno jest to zakup zdecydowanie wart swojej ceny.

Close Menu