• Post author:
  • Post category:Usługi

Prawie codziennie zapisuję sporo rzeczy. Nie tylko swoje zapiski, ale również notatki na uczelni. Chociaż sporo osób decyduje się na zapisywanie ważnych rzeczy na komputerze, ja nadal preferuję ten tradycyjny sposób, który wymaga posiadania długopisów oraz zeszytów. Mam wrażenie, że dzięki temu łatwiej zapamiętuję to, co zapisuję. Poza tym ręczne wykonywanie notatek sprawia mi przyjemność oraz sprawia, że uważniej słucham na wykładach. Niedawno postanowiłem sobie kupić parę przydatnych rzeczy.

Stylowe długopisy firmy Parker

długopis parkerPoza kilkoma zeszytami oczywiście potrzebowałem czegoś do pisania. Zastanawiałem się nad tym, co wybrać, ponieważ bardzo mi zależy na wysokiej jakości. Lubię korzystać z dobrych produktów, które mogą długo mi posłużyć. Dlatego zdecydowałem się kupić długopis parker. Okazało się jednak, że jest tak wiele różnorodnych modeli, że miałem mały problem z wybraniem jednego, który podoba mi się najbardziej. Przejrzałem modele bardziej minimalistyczne i proste, a następnie bardziej eleganckie, ze zdobieniami. Uznałem jednak, że te pierwsze bardziej pasują do mojego stylu. Zdecydowałem się więc na stosunkowo minimalistyczny długopis, o bardzo uniwersalnej, czarnej barwie. Niektóre elementy mają srebrny kolor, co daje bardzo ciekawy kontrast. Nie mogłem się więc doczekać, aż będę mógł go przetestować w praktyce. Jego kształt jest bardzo ergonomiczny, dzięki czemu rewelacyjnie leży w dłoni. Jest to dla mnie niezwykle ważne, ponieważ ma bardzo duże znaczenie podczas pisania większej ilości tekstu każdego dnia. Jeżeli długopis jest odpowiednio dopasowany do dłoni i zapewnia wysoki poziom wygody, nawet po zapisaniu wielu stron nie odczuwa się dyskomfortu. Bardzo więc cieszę się, że udało mi się znaleźć taki model, który zapewnia wygodę, ponieważ wiem, że zapiszę nim sporo linijek tekstu. Dodatkową zaletą jest estetyka wybranego przeze mnie modelu, ponieważ całkowicie trafiła w mój gust.

Mój nowy długopis łączy w sobie ergonomię, funkcjonalność oraz piękną estetykę. Bardzo się cieszę, że rewelacyjnie leży w dłoni i zapewnia wygodę podczas pisania, nawet jeżeli potrzebuję zrobić sporo notatek. Doskonale sprawdza się podczas wszystkich wykładów, więc jestem bardzo zadowolony z takiego zakupu. Myślę, że taki długopis doskonale nadaje się również na prezent, więc prawdopodobnie sprawię swojemu bratu taką niespodziankę z okazji urodzin. On też sporo pisze, więc myślę, że będzie zadowolony. Postaram się znaleźć model bardzo elegancki, aby pasował do jego stylu.