Kupowanie prezentów na święta potrafi przynieść tyle samo radości co i problemów. Często zastanawiamy się nie tylko co kupić danej osobie, ale też staramy się kupować w miarę podobne cenowo prezenty. Ja z kolei wpadłam na pomysł taki, aby wszystkim kupić to samo. Teoretycznie jest to pójście na łatwiznę, chyba, że prezent rzeczywiście jest użyteczny i ciekawy w swojej prostocie.

Spersonalizowany kubek na prezent

wyjątkowe kubki z nadrukiem ze sklepuOd wielu lat borykam się co roku z tym samym problemem, który dotyczy kupowania prezentów na święta. Nie chodzi o to, że nie znam swojej własnej rodziny na tyle, aby nie wiedzieć co im się spodoba. Zawsze pojawia się ten problem z tym ile konkretny prezent jest wart. Nikt mi oczywiście nie robi wyrzutów z powodu kwoty jaką przeznaczyłam na prezenty, ale głupio dawać jednej cioci piękny, złoty łańcuszek, a drugą obdarować przykładowo swetrem, prawda? Przez to zawsze musiałam kombinować w taki sposób, aby podarunki zarówno trafiały w gusta rodziny, jak i mieściły się w podobnym przedziale cenowym. Było to dosyć trudnym do zrealizowania zadaniem i pochłaniało mnóstwo czasu, dlatego wpadłam na pewien, dosyć nietypowy pomysł, aby tego roku wszystkim kupić to samo, a jednocześnie, aby była to rzeczy spersonalizowana. Te dwie kwestie teoretycznie mogą się wykluczać, ale tylko z pozoru. Wyjątkowe kubki z nadrukiem ze sklepu internetowego doskonale wpisują się w kryteria, jakie sobie wymyśliłam. Każda osoba dostanie taką samą rzecz, jednak z innym nadrukiem pasującym do jej poczucia humoru oraz osobowości. Kubek może wydawać się czymś niepozornym, ale jest to w końcu przedmiot, którego używamy na co dzień, a dzięki temu, że był podarowany jako prezent automatycznie, kiedy po niego sięgamy myślimy za każdym razem o tej osobie, od której go dostaliśmy. Takie kubki można zakupić w dwóch wariantach: albo z gotowym już napisem, kiedy nie mamy na niego pomysłu, albo z naszym własnym projektem. Tym projektem może być zarówno napis, jak i jakaś ciekawa grafika, albo jedno i drugie! Tutaj ogranicza nas już tylko i wyłącznie wyobraźnia. Poza tym kubki te są naprawdę tanie, toteż nawet jeżeli posiadamy sporą rodzinę, jak ja, nie musimy się martwić o to, że nasz portfel będzie szczuplejszy niż sobie tego życzymy.

Moja rodzina przyjęła bardzo pozytywnie prezenty w postaci kubków. Co więcej, docenili moją pomysłowość i wspólnie stwierdzili, że pomysł na prezent jest rewelacyjny właśnie w swojej prostocie. Zamiast się wysilać prześcigać w tym, kto kupi lepszy prezent, lepiej zainwestować w coś, co naprawdę przyda się drugiej osobie i posłuży jej przez wiele lat, a właśnie do takich prezentów wpisuje się kubek. 

Close Menu