Doskonałym i malowniczym miejscem uzdrowiskowym na mapie Polski jest Szczawnica. To niezwykle urokliwe i pełne wigoru miasteczko, które co roku przyciąga bardzo dużą ilość turystów. Z uwagi na to następuje duży rozwój tej miejscowość i powstają nowe pensjonaty, hotele, hostele czy właśnie pokoje bądź nowoczesne domki do wynajęcia. Oferta jest bardzo szeroka i warto się jej przyjrzeć z bliska, w szczególności tym ostatnim, ponieważ są one niezwykle interesujące i korzystne cenowo.

Szukamy domków letniskowych do wynajęcia w Szczawnicy

domki letniskowe szczawnicaSzczawnica ma wiele do zaoferowania turystom a jej ciągły rozwój pod kątem turystyki powoduje, że rośnie zainteresowanie tym miejscem. Położona jest w województwie małopolskim w Pieninach. Natomiast jej główną atrakcją jest Pieniński Narodowy Park, gdzie fauna jest bardzo bogata w różnego rodzaju niepowtarzalne gatunki zwierząt a szata roślinna wyjątkowo różnorodna i specyficzna. Poza tym wybierając się do Szczawnicy możemy zwiedzić Wąwóz Homole, Wodospad Zaskalnik, Cerkierw w Jaworkach czy chociażby przejechać się kolejką liniową PKL Palenica. Dla fanów sportu, w szczególności zimowego Szczawnica oferuje stoki narciarskie i snowboardowe. Natomiast w okresie letnio-jesiennym oraz wiosennym takie rozrywki jak nordic walking czy spływy kajakowe po Dunajcu. Warto także wspomnieć, że bogata w różnego rodzaju atrakcje są także okolice Szczawnicy. Do których należy: Ablandia Park Linowy w Krościenku nad Dunajcem, Wąwóz Szopczański w Sromowcach Niżne, Zamek Dunajec w Nidzicy czy Zamek Czorsztyn. Aby wybrać się do Szczawnicy należy zorientować się w ofertach pensjonatów, hoteli czy hosteli. Jednak w ostatnim czasie bardzo popularne stały się domki letniskowe, które możemy wynająć i wybrać się większą ilość osób w to piękne i malownicze miejsce. Najlepszym miejscem do szukania ofert są wyszukiwarki internetowe, za pomocą których znajdziemy interesujący domek góralski. Wystarczy wpisać hasło: domki letniskowe Szczawnica, a wyskoczą nam oferty domków oraz opinie na temat warunków wynajmu i standardu tego domku.

Polskie góry są doskonałym miejscem relaksu i wypoczynku. Nie tylko w okresie zimowym ale również letnim. Dlatego warto wybrać się z rodziną czy przyjaciółmi do Szczawnicy, żeby zwiedzić piękne i malowniczy krajobraz polskiej rzeczywistości. Ceny domków czy wynajmu są bardzo różnorodne, aczkolwiek jeśli dobrze poszukamy na pewno znajdziemy interesującą nas ofertę. Dodatkowo wynajem domku jest o tyle fajny, że nie musimy się przejmować się nadmiernym hałasem czy późnym powrotem do domku, jak to bywa w przypadku pobytu w pensjonacie.