• Post author:
  • Post category:Usługi

Odmiana Amnesia Haze to Sativa o niesamowicie mocnym haju, dzięki ogromnej zawartości THC. Działa psychodelicznie i wyjątkowo poprawia humor. Gwarantuje uczucie ogromnej radości. Zawiera ciekawą mieszankę genów Sativ z Południowej Azji, Jamajki, Tajlandii i Kambodży, które są skrzyżowane są z Northern Lights, dzięki czemu jej rozmiar i czas kwitnienia stały się na tyle rozsądne, że nadaje się do uprawy na zewnątrz.

Właściwości Amnesia Haze

nasiona amnesia hazeMarihuana Amnesia Haze jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych szczepów. Jest to szczep dominujący w sativę, który jest znany z prawdziwego uderzenia. Ma złożoną historię genetyczną i jest wynikiem doskonałych umiejętności hodowlanych. Amnesia Haze jest towarem z najwyższej półki. Wędzony lub odparowany tworzy bogaty i cytrusowy aromat o ostrym smaku i słodkim odcieniu. Nasiona Amnesia Haze mają zazwyczaj bardzo wysoką zawartość THC, zwykle przekracza 20%. Zawartość CBD jest bardzo niska. Haj głównie skupia się na umyśle, z porównywalnie niewielkim efekcie na ciele. Jest to szczęśliwy, euforyczny szczyt, często spotykany wśród szczepów Haze, co czyni go idealnym partnerem na spotkania z przyjaciółmi. Jako szczep medyczny, ze względu na niską zawartość CBD, nie znajduje szerokiego zastosowania. Dla hodowców, Amnesia Haze rośnie prawie tak, jak można oczekiwać tego od Sativa. W pomieszczeniu wewnętrznym, pod 600 – watowym światłem, dość często uzyskuje się wydajność prawie 600 g/m², gdy uprawia się ją pod doświadczoną ręką. Jedyną istotną wadą jest to, że podobnie jak większość sativas, Amnesia Haze potrzebuje dużo czasu, aby osiągnąć owoc. Czas kwitnienia wynosi 12 tygodni. Uprawiana na zewnątrz będzie potrzebować dużo uwagi. Najlepiej nadaje się do cieplejszych klimatów, takich jak Hiszpania, Afryka Północna, Kalifornia czy Australia. Amnesia Haze może zmienić się w prawdziwego potwora, gdy otrzyma dużo miejsca, światła i ciepła. Amnesia Haze może być bardzo wrażliwą rośliną, więc musimy pamiętać, by była wolna od szkodników, pleśni i dobrze karmiona.

Uprawa nasion konopi indyjskiej jest prawnie zakazana w Polsce. Nasiona sprzedawane są wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Zakup, sprzedaż i posiadanie nasion jest legalne, ponieważ one same w sobie nie zawierają żadnych substancji aktywnych, w tym THC. Odmiana Amnesia Haze została wyselekcjonowana przez producenta Soma Seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona do hodowli wewnątrz. W jej skład wchodzi głównie sativa (+50%), poziom THC jest bardzo wysoki (od 15 do 20%).