Awarie elektryczne były bardzo częste na starych osiedlach, na których instalacje elektryczne były nie tylko przestarzałe, ale również zużyte. Wielu mieszkańców próbowało wykonywać naprawy samodzielnie, mimo braku uprawnień do przeprowadzania takich prac, a skutki czasem były dość poważne, i prowadziły do powstania większych awarii. Zdecydowaliśmy się więc zaangażować zewnętrzną pomoc, wynajmując usługi rekomendowanego elektryka do usuwania większości awarii sieci i urządzeń.

Najbardziej rekomendowany elektryk z Krakowa

dobry elektryk z KrakowaW Krakowie działało wiele firm i niezależnych elektryków, współpracujących z prywatnymi właścicielami domów jak i ze spółdzielniami mieszkaniowymi, więc wybór specjalistów był bardzo duży. Chcieliśmy jednak wynająć wyłącznie najlepszego fachowca, dlatego też wybór padł na elektryka polecanego nam przez większość właścicieli dużych obiektów użytkowych i osiedli mieszkaniowych. Był to bardzo dobry elektryk z Krakowa, prowadzący małą firmę elektryczną, choć zazwyczaj wszelkie naprawy wykonywał osobiście, angażując pomoc wyłącznie w przypadku gdy usunięcie awarii wymagało udziału większej ilości pracowników. Elektryk ten posiadał niemal wszystkie uprawnienia do pracy na urządzeniach elektrycznych i instalacjach o dowolnym napięciu, więc mógł być wzywany niemal do każdej awarii. W większości przypadków, owy elektryk wzywany był do drobnych awarii i usterek w mieszkaniach, choć również zdarzało się że wymagana była interwencja w przypadku bardzo dużych problemów z siecią energetyczną całego osiedla. Niezależnie od wielkości awarii czy ilości pracy, nigdy nie mogliśmy narzekać na jakość wykonywanych usług oraz szybkości przyjęcia zgłoszenia. Małe usterki usuwane były już niespełna w godzinę od zgłoszenia ich do elektryka, a większe awarie mogły co najwyżej trwać jeden dzień, jeśli wymagały znacznego nakładu pracy i wymiany elementów sieci energetycznej.

Elektryk współpracował również z dostawcą energii elektrycznej, co tym bardziej usprawniało i przyśpieszało wszystkie czynności, gdyż w razie potrzeby istniała możliwość zaangażowania pracowników dostawcy energii w celu usunięcia największych awarii sieci, i błyskawicznej wymiany całych sekcji infrastruktury. Mimo najwyższego poziomu zaangażowania i fachowego podejścia do wykonywania zadań, ceny usług elektryka pozostawały na bardzo przystępnym poziomie, zwłaszcza w porównaniu do kosztów jakie wystawiały większe firmy, które mimo ceny wcale nie odbiegały jakością wykonania zadań od fachowca z nami współpracującego.