Przygotowanie pięknej i wzruszającej uroczystości weselnej to nie lada wyzwanie. Postawmy na proste rozwiązania i nie zapominajmy o tradycji. Oprócz wyboru miejsca, kreacji, muzyki czy menu nie zapomnijmy również o drobiazgach, dzięki którym nasza uroczystość nabierze charakteru. Dobrym pomysłem będzie postawienie na małe, drobne ale i urocze prezenciki dla naszych gości.

Piękne prezenty na podziękowania dla gości

prezent na podziękowania dla gościPrezenciki na stołach dla naszych gości weselnych to podziękowanie dla nich za to, że są oni z nami w tej ważnej dla nas chwili. Wybierzmy takie upominki, które będą mogły być wykorzystane przez naszych najbliższych po uroczystości lub stanowić wspaniałą pamiątkę. Pomysły na takie prezenciki znajdziemy przede wszystkim w intercienie. Warto więc poszukać ich na forach ślubnych, blogach o tej tematyce lub w sklepach internetowych. Warto również w tym zakresie przejrzeć czasopisma dotyczące przygotować i ślubnych inspiracji. Co ważne, najlepiej takie prezenciki wykonać samodzielnie w domu. Pokażą one nasze zaangażowanie. Mogą to być pyszne, domowe ciasteczka, czekoladki, cukierki czy pierniczki. Sprawdzą się tutaj małe, pięknie ozdobione słoiczki pysznego miodu lub domowej nalewki. Możemy wykonać również samodzielnie małe, pachnące świeczki z wosku sojowego. Takie własnoręcznie przygotowane upominki będą stanowiły doskonałą pamiątkę i pokażą nasze uczucia względem naszej rodziny czy przyjaciół. Osoby, które nie mają zdolności manualnych lub po prostu nie będą miały czasu na własnoręczne przygotowanie prezentów muszą korzystać z już gotowych rozwiązań. Na szczęście, na rynku znajdziemy ich całą masę. Szukajmy ich w intercienie w sklepach z akcesoriami ślubnymi lub możemy zamówić je np. w zaprzyjaźnionej cukierni. Postawmy wówczas na gotowe już cukierki, lizaki, świeczki czy nawet bańki mydlane. Ważne, aby opakowanie takich upominków było spersonalizowane. Wybierzmy takie zdobione motywem naszego wesela tak, aby stanowiły spójną całość. Na takich opakowaniach nie powinno zabraknąć inicjałów lub imion Pary Młodej. Możemy na nich wypisać szczególne podziękowania lub datę uroczystości. Taki prezent na podziękowania dla gości to doskonałe uzupełnienie uroczystości. 

Piękne, drobne i wzruszające małe prezenciki dla naszych gości weselnych to wspaniałe uzupełnienie każdej uroczystości. Warto postawić na upominki wykonane samodzielnie przez Parę Młodą. Możemy postawić na różnego rodzaju słodkości, miody, nalewki, świeczki czy inne drobiazgi. Ważne, aby upominki były pięknie zapakowane, a opakowanie nawiązywało do stylu i charakteru uroczystości.