Kilka tygodni temu wyszłam za mąż, jednak nasza ślubna sesja zdjęciowa odbyła się na kilka tygodni przed całą ceremonią. Wraz z mężem jesteśmy bowiem ogromnymi fanami kina, często jeździmy również razem na różnego rodzaju festiwale filmowe, to właśnie na jednym z nich mieliśmy okazję się kiedyś poznać. Wraz z mężem wymarzyliśmy więc sobie, że nasza ślubna sesja zdjęciowa będzie jakoś nawiązywać do naszej największej pasji, która pozwoliła nam się zapoznać. Wynajęta przez nas firma fotograficzna pomogła nam spełnić nasze największe marzenie – nasza sesja odbyła się na słynnym festiwalu filmowym Camerimage. 

Kreatywne fotografie ślubne, które nawiązują do pasji 

najlepsza fotografia ślubna w Bydgoszczy i okolicachWyżej wspomniany festiwal Camerimage to ogólnoświatowy festiwal dedykowany sztuce operatorskiej, który od kilku lat odbywa się w Bydgoszczy. Wydarzenie to wiąże się z przyjazdem, najznakomitszych twórców kina (m.in. cenionych reżyserów, scenarzystów, operatorów, montażystów oraz dźwiękowców), którzy przez kilka dni dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą na zorganizowanych warsztatach oraz wystawiają swoje filmy w konkursie głównym festiwalu. Warto przy tym podkreślić, że wejście na festiwal umożliwia tylko wykupienie specjalnej, niekomercyjnej akredytacji, początkowo obawialiśmy się więc, że nasza sesja zajęciowa nie będzie mogła odbyć się w wynajętej na czas festiwalu Operze Nova. Z pomocą przyszła nam wówczas pewna firma, która zorganizowała specjalnie dla nas wejściówki na teren festiwalu oraz uzyskała upoważnienie do przeprowadzenia sesji. Najlepsza fotografia ślubna w Bydgoszczy i okolicach zapewniła nam również przemiłego, uzdolnionego fotografa, z którym bardzo dobrze nam się współpracowało podczas sesji. Ku naszemu ogromnemu zdumieniu, umożliwiono nam nawet wykonanie kilku pamiątkowych zdjęć bezpośrednio na scenie głównej opery, co było dla nas niesamowitym przeżyciem, które zapamiętamy aż do śmierci. W trakcie sesji podchodziło do nas również wiele sympatycznych osób, które składały nam gratulacje oraz pozowały z nami do zdjęć. Jedną z takich osób była znakomita dziennikarka, niejaka Grażyna Torbicka, która prowadziła galę Camerimage. Prezenterka zamieniła z nami kilka ciepłych słów oraz zrobiła sobie z nami pamiątkowe zdjęcie, które wisi na centralnej ścianie w naszym salonie. 

Niestandardowe, niebanalne sesje ślubne cieszą się dziś coraz większą popularnością. Warto przy tym podkreślić, że w realizacji naszych pomysłów pomogła nam wspaniała, profesjonalna firma, która zapewniła nam możliwość odbycia sesji na terenie festiwalu. Warto więc decydować się na usługi profesjonalistów, którzy nie tylko zrobią nam piękne zdjęcia, ale również umożliwią nam spełnienie swoich największych marzeń. Sesje zdjęciowe organizowane w niestandardowych lokalizacjach są prawdziwą frajdą i kreatywną, unikatową pamiątką na resztę życia. 

Close Menu