Wielkimi krokami zbliżają się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki. Ze względu na fakt, że w ciągu roku mamy naprawdę wiele okazji do wręczani sobie różnego rodzaju upominków to przyznać muszę, że na tę chwilę mam ogromny problem z zakupem odpowiedniego prezentu. Wydaje mi się, że praktycznie wszystko już jej wręczałam, w  związku z czym nie mam pojęcia, na co powinnam postawić tym razem. Chciałam, aby prezent był efektowny, a także praktyczny. Wiem, że nie jest ona fanką gadżetów i dekoracji, które zbierają kurz.

Zestaw z kawą będzie doskonałym prezentem

popularne zestawy prezentowe - kawaPostanowiłam poszukać inspiracji na stronach internetowych. Wydawało mi się, że jest to idealne miejsce, ponieważ to właśnie tam rozwiązałam wiele swoich problemów. Początkowo wyskakiwały mi wspomniane przeze mnie gadżety. Z czasem zaczęłam zagłębiać się w temat i znalazłam popularne zestawy prezentowe – kawa w pięknym opakowaniu najbardziej przykuła moją uwagę. Opakowaniem była efektowna puszka, która udekorowana była efektownymi wzorami w różnych kolorach. Kształt puszki oraz styl, w którym wykonany był zestaw mogłam samodzielnie wybrać. Jednym z popularnych wzorów była puszka w kształcie prostopadłościanu z rajskimi ptakami na niej. Całość ozdobiona była kokardą, dzięki czemu nie musiałam martwić się o dodatkowe opakowanie prezentowe. Warto podkreślić, że w skład zestawu wchodziła nie tylko puszka kawy, ale także porcelanowy kubek z podstawkiem oraz łyżeczka. Okazało się, że zestaw ten może być również personalizowany, a ja z takiej możliwości z chęcią skorzystałam. Zdecydowałam się na grawer z imieniem przyjaciółki oraz datą. Był to strzał w dziesiątkę! Całość zamawiałam w sklepie internetowym, więc obawiałam się, czy paczka nie przyjdzie uszkodzona. Na szczęście zabezpieczenie prezentu było doskonałe, a porcelanowy zestaw nie miał prawa się przemieścić w pudełku, a co dopiero uszkodzić. Dodatkowo do zestawu prezentowego z kawą dokupiłam efektowne czekoladki i wręczyłam całość przyjaciółce w dniu jej urodzin. Była zachwycona i od razu stwierdziła, że musimy spróbować owej kawy.

Przyznać muszę, że obawiałam się, że smak jej nie podpasuje. Opinie o tym zestawie wskazywały na to, że kawa jest pyszna i aromatyczna, więc zdecydowałam się na jego zakup. Rzeczywistość okazała się identyczna. Kawa pięknie pachniała, a jej aromat osnuwał cały dom. Smak był doskonały. Poprosiłam nawet o drugą filiżankę, ponieważ tak dobrej kawy jeszcze nie piłam. Była ona dostępna w wersji zmielonej lub z ziarenkami, jednak okazało się, że obie są pełne aromatu i smaku. Obecnie jestem pewna, że każdemu mogę polecić wybór takiego zestawu prezentowego.