• Post author:
  • Post category:Hobby

 

Od dziecka uwielbiałam tańczyć, zawsze zakładałam najlepsze buty, puszczałam muzykę i wirowałam w jej rytm. Niestety nigdy nie uczęszczałam na tego typu dodatkowe zajęcia. Teraz kiedy jestem już dorosła nadal uwielbiał tańczyć, zawsze cieszę się na myśl o tanecznej zabawie. Myślę, że mam poczucie rytmu i dość dobrze potrafię tańczyć i odnaleźć się na parkiecie. Dodatkowo postanowiłam wraz z mężem zapisać się na kurs tańca. Na początku zdecydowaliśmy się na kurs tańca użytkowego. Już po pierwszych zajęciach wiem, że był to dobry pomysł.

Ciekawe kursy tańca w Bydgoszczy

kurs tańca bydgoszczZanim zdecydowaliśmy zapisać się do konkretnej szkoły przeglądaliśmy różne szkoły i zastanawialiśmy się, który kurs tańca Bydgoszcz wybrać. W różnych szkołach tańca oferty są niezwykle bogate i różnorodne. Jednak na początku zdecydowaliśmy się  na kurs tańca użytkowego w parach, jest to naprawdę bardzo ciekawa przygoda dla nas. Już po pierwszych zajęciach nauczyliśmy się ciekawych kroków i ruchów. Dodatkowo świetnie się wspólnie bawiliśmy na tych zajęciach. Kolejnym kursem na jaki chciałabym, żebyśmy poszli wspólnie to taniec współczesny, a później rock and roll. Myślę również o kursie tańca towarzyskiego, od zawsze bardzo podobały mi się klasyczne rodzaje tańców jak na przykład: walc angielski, walc wiedeński, tango. Kurs tańca to również dobra okazja, aby kogoś poznać. Nie wszyscy, którzy chcą nauczyć się tańczyć mają partnera czy partnerkę. Dlatego jeśli nie masz z kim iść na taki kurs, nie przejmuj się i zapisz się na specjalne zajęcia właśnie dla singli, któż, wie może później przepiszecie się na kurs tańca w parach. Sama też zapisałam się na kurs tańca na rurze. Pole dance jest nowością na Polskim rynku. Jest to bardzo wymagający taniec, do którego trzeba się wcześniej dobrze przygotować. Ja zaczęłam od wzmocnienia mięśni oraz od rozciągania. Chociaż są to bardzo wymagające zajęcia to na razie jestem zadowolona i zmotywowana do dalszej pracy. Plusem tego rodzaju zajęć jest również spalenie zbędnych kalorii, jeśli nie lubisz ćwiczyć, pomyśl więc o kursie tańca.

Uważam, że zapisanie się na kurs tańca to doskonały pomysł, przede wszystkim to świetna zabawa, dodatkowo można ciekawie spędzić wspólnie czas razem ze swoim partnerem, partnera. Ponadto niewątpliwie po takim kursie znajomi i rodzina na kolejnej tanecznej imprezie będą pod ogromnym wrażeniem. Jest to to dobry pomysł, aby spali kalorie. Na początek przygody z tańcem polecam serdecznie kurs tańca użytkowego. Będzie to doskonały początek z taneczną przygodą.