Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym czy powinnam sprawdzić swojego chłopaka. Ostatnio bardzo dziwnie się on zachowuje. Jesteśmy ze sobą od pięciu lat, więc znam jego naturalne zachowania. Ostatnio jest on bardzo zapracowany. Zostaje w pracy do późna, po czym zmęczony wraca do domu. Podobno ma nowego klienta i dlatego musi tak dużo pracować, ponieważ to jakieś wielkie zlecenie dla jego firmy, ale powiem szczerze, że bardzo mnie to zastanawia. Tym bardziej, że w domu najczęściej ma nos w telefonie, a jak zadzwoni jego telefon wychodzi do drugiego pokoju.

Dyskretny wykrywacz zdrady

skuteczny wykrywacz zdradyPostanowiłam znaleźć sposób, żeby sprawdzić czy jego dziwne zachowanie jest wynikiem tego, że kogoś ma. Jakiś czas temu udało mi się przejrzeć jego telefon, ale nie znalazłam w nim nic co by wskazywało na to, że jestem tą druga. Wiem, że jest to z mojej strony złe i bardzo mi źle z tym, że go sprawdzam i mu nie ufam, ale nie chce tkwić w związku bez przyszłości, a boje się zapytać. Szukałam porad w internecie od kobiet, które są w podobnej sytuacji jak ja. Jedna z nich poleciła mi skuteczny wykrywacz zdrady. Podobno jest o w stu procentach skuteczny i ona w ten sposób dowiedziała się o tym, że jej mąż ją zdradza z koleżanką z biura. Powiem szczerze, że poczytałam trochę na ten temat, ale sama nie wiem co zrobić. Bardzo się boję co ten wykrywacz pokaże. Bardzo kocham swojego chłopaka. Jesteśmy ze sobą już tyle czasu, mieszkamy razem i na prawdę bardzo chciałabym mu ufać, ale jego dziwne zachowanie spędza mi sen z powiek. Postanowiłam, więc zaryzykować. Umówiłam się na spotkanie z osoba, która miała mi wyjaśnić jak dokładnie działa taki skuteczny wykrywacz zdrady. Rzeczywiście wyniki są bardzo zadowalające. Według przedstawionych statystyk, rzeczywiście wykrywacz jest w stu procentach skuteczny, a poza tym dyskretny, więc mój chłopak nawet nie zauważy, że go sprawdzam. Stwierdziłam fakt, że jeszcze pomyślę. Nie chciałam podejmować tej decyzji pod wpływem emocji. Jednak takie sprawdzenie świadczy o całkowitym braku zaufania.

Ostatnio miałam taką sytuację, że jednak zaryzykowałam i wykorzystałam skuteczny wykrywacz zdrady. Okazało się, że moje podejrzenia są słuszne. Mój chłopak miał romans z nową koleżanką z biura. W sumie to takie banalne. Jest mi bardzo przykro, że nie powiedział mi o tym sam. Jestem ciekawa ile czasu jeszcze żyłabym w trójkącie. Jest mi bardzo przykro, ponieważ planowaliśmy wspólną przyszłość, ale niestety nie jestem w stanie wybaczyć mu zdrady, chociaż zapewnił mnie, że tamto to tylko przelotny romans.