Wielu Polaków każdego roku wybiera się do Holandii w celach zarobkowych. Nie od dziś wiadomo, że walutą tego państwa jest Euro, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje naprawdę ciekawy zysk. Inni zaś wyjeżdżają tam w celu zasmakowania zakazanej w Polsce rośliny jaką jest Marihuana. Wiele jednak osób przyjeżdża do Holandii w celach wypoczynkowych i turystycznych. Jak powszechnie wiadomo, Holandia jest miastem wiatraków jak i tulipanów, oprócz tego jednak znajduję się tam wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Jakie są to atrakcję? Jak najłatwiej dostać się do Holandii?

Najtańszy przejazd busem do Holandii

busy do holandii lubelskieNa wstępie warto powiedzieć jakie miejsca w Holandii jest zwiedzić najlepiej. Jest ich tak wiele, że jeżeli wybierzemy się na jakiś tydzień wypoczynkowy, warto będzie zrobić sobie plan wycieczki, żeby zwiedzić te najciekawsze według turystów miejsca, ponieważ na wszystko na pewno nie starczy nam czasu. Przed samym wyjazdem pamiętać musimy jednak o zabraniu wszystkich niezbędnych rzeczy a szczególnie o przewalutowaniu swoich pieniędzy na euro. Inną bardzo ważną sprawą jest wyrobienie ubezpieczenia zdrowotnego, które będzie nas obejmowało za granicą. Wiele osób o tym zapomina i trafiając do szpitala nawet ze złamaniem najmniejszego palca u nogi czy skręceniem kostki, zapłacić za leczenie muszą wiele tysięcy złotych, ponieważ leczenie jest naliczanie w walucie Euro. Jeżeli chodzi o sam dojazd, przemieścić możemy się za pomocą swojego samochodu, samolotu lub bezpośrednio jadącym busem. Nie ma co ukrywać, że przelot samolotem będzie najbardziej kosztownym wyborem, jednak zapłacenie za paliwo w tak długiej podróży, również nas mało nie wyniesie. Wiele ludzi wybiera więc dużo bardziej ekonomiczną ofertę jaką posiadają polskie busy. Jeżeli mieszkamy w województwie Lubelskim na pewno nie będziemy mieli problemów z dostaniem się do Holandii. Jest naprawdę wiele połączeń autobusowych łączących te dwa miejsca, żeby je znaleźć, wpisać należy w przeglądarkę frazę o treści: busy do Holandii Lubelskie. Pozwoli nam to wybrać odpowiedni termin przejazdu do państwa wiatraków i tulipanów oraz wybrać odpowiednią dla siebie godzinę wyjazdu.

 

Teraz należy wskazać kilka miejsc, do których grzech byłoby się nie udać będą w Holandii. Najczęściej odwiedzanymi przez turystów miejscami są: Muzeum Rijksmuseum znajdujące się w Amsterdamie, tradycyjna protestancka wioska o nazwie Staphorst, Dom Anny Frank, Narodowy Park De Hoge Veluwe, średniowieczny zamek w Muiden, Madurodam w Hadze, czyli 700 miniatur holenderskich budynków na ponad 60000 metrów kwadratowych. Ciekawym miejsce do zwiedzenia jest również największy Europejski port wodny i jego zwiedzanie rejsem statku.

Close Menu