• Post author:
  • Post category:Usługi

Z wiekiem zaczyna brakować mi siły na wiele rzeczy, które kiedyś nie stanowiły dla mnie żadnego problemu. Od lat każdego dnia przychodzę na grób mojego męża, który był mi bardzo bliski. Jest to dla mnie swojego rodzaju okazja do codziennych spotkań. Starałam się również zadbać o czystość na grobie. Niestety, nagrobek był wykonany już bardzo dawno, a płyta jest chropowata, w związku z czym z czasem poszarzała a zabrudzenia bardzo trudno się czyści. Nie mam już sił szorować płyty, dlatego musiałam znaleźć inne rozwiązanie.

Nagrobek estetyczny i solidny

nagrobki w OtwockuMuszę przyznać, że długo szukałam dobrego wykonawcy. Zależało mi na tym, żeby nagrobek był solidny, estetyczni i praktyczny. Wiem, że to ostatnie określenie w tym przypadku może dziwnie zabrzmieć, ale zależało mi na czymś, co nawet mając niewiele siły będę w stanie utrzymać w odpowiednim porządku. Na szczęście jeżeli poszukiwane są dobre nagrobki w Otwocku można znaleźć coś idealnie dostosowanego do potrzeb. Jedna z firm, świadcząca usługi w tym zakresie, zaoferowała mi dokładnie to, czego potrzebowałam. Przede wszystkim, gdy wyjaśniłam o co mi chodzi, pracownik firmy od razu wiedział, co ma mi zaproponować. Pokazał mi ciemną, lśniącą płytę, która nie była chropowata. Coś takiego wystarczyło delikatnie przetrzeć i już było czyste. Zapewnił mnie, że jest to materiał bardzo solidny, w związku z czym przez wiele lat nie będę musiała się niczym przejmować. Byłam zachwycona. Gdy wybraliśmy już materiał, nadszedł czas na wybór odpowiedniego projektu. Byłam zaskoczona ilością dostępnych opcji. Dawniej, sam wazon, który znajdował się na grobie był drogi. Teraz w dobrych cenach można było zamówić różnego rodzaju rzeźby i inne urozmaicenia, które prezentowały się bardzo dobrze. Zdecydowałam się na złote litery, krzyżyk w złotym kolorze i figurę anioła w jasnym kolorze, która ładnie kontrastowała z ciemną płytą. Gdy podano mi cenę, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Całość okazała się nie tylko piękna, ale również tańsza, niż się spodziewałam.

Decydując się na nowy nagrobek dla mojego zmarłego męża, bardzo zależało mi na tym, aby płyta była gładka. Dzięki temu utrzymanie nagrobka w czystości nie stanowi już żadnego problemu. Płyta jest bardzo dobrej jakości i faktycznie jest odporna nie tylko na zabrudzenia, ale również na warunki atmosferyczne. Jestem również bardzo zadowolona z wykonania i wyglądu projektu. Dzięki temu teraz nie tylko nie muszę się martwić czystością, ale również za każdym razem myślę, że nagrobek był bardzo dobrą inwestycją.