Nie jestem zbyt biegła w sprawach informatycznych. Ostatnio dostałam bardzo duży projekt do zrobienia w pracy. Pracowałam nad nim cały tydzień. Wprowadzałam w nim właśnie ostatnie poprawki, kiedy kliknęła w komputerze, coś nie odpowiedniego i ściągnęłam wirusa. Wirus spowodował, że straciłam wszystkie dane z karty pamięci, w tym oczywiście projekt nad którym tak zawzięcie pracowałam. Termin jego przedstawienia szefowi, zbliżał się wielkimi krokami i nie mogłam zacząć pracować nad nim od zera. Musiałam jakoś odzyskać dane z karty pamięci.

Znalazłam serwis informatyczny, gdzie odzyskałam dane

szybkie odzyskiwanie danych z kart w warszawieDo tej pory nie zdarzyło mi się nic takiego i nie miałam pojęcia, gdzie mogłabym się udać z moim komputerem. Nie ukrywam, że zależało mi przede wszystkim na czasie. Miałam nadzieję, że znajdę jakiś serwis informatyczny, gdzie będę mogła wykonać taką usługę w ciągu jednego dnia. Poszukiwania takiego miejsca w Warszawie rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: szybkie odzyskiwanie danych z kart w warszawie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jeden renomowany serwis komputerowy z wieloletnim doświadczeniem na rynku i bardzo pozytywnymi opiniami poprzednich klientów. Klienci chwalili ten serwis, za to że bardzo szybko odzyskują dane z kart i nośników pamięci różnego rodzaju. Większość z nich nie musiało czekać dłużej niż jeden dzień na wykonanie usługi. Wiele osób pisało także o niskich, przystępnych cenach za usługi w porównaniu z innymi serwisami informatycznymi w okolicy. Zachęcona tymi pozytywnymi komentarzami na temat tego miejsca udałam się tam z moim komputerem. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. W tym serwisie bardzo profesjonalnie i fachowo podeszli do tematu odzyskiwania danych z kart pamięci. Serwisant wyciągnął kartę z mojego komputera i podpiął go pod inny. Za pomocą specjalnego oprogramowania odzyskał dane z karty pamięci w ciągu pół godziny. Byłam bardzo zadowolona z usług tego serwisu informatycznego.

Byłam bardzo zadowolona z tego, że udało mi się tak szybko odzyskać dane z karty. W dodatku udało się to zrobić tak, że żaden plik nie został uszkodzony i odzyskałam projekt nad którym pracowałam w dokładnie takiej formie w jakiej go ostatnio zapisałam. Sam serwis informatyczny znajdował się w centrum Warszawy, dlatego nie miałam żadnych problemów żeby tam dotrzeć. A co dla mnie najważniejsze, dawali oni gwarancję na wykonaną przez siebie usługę i wystawiali faktury vat dla klientów. To było bardzo praktyczne rozwiązanie.