Właściciele sal weselnych w Warszawie zwykle współpracują z firmami bądź hurtowniami dekoracji. Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa oferują różnorodne oprawy uroczystości ślubnych. Najczęściej administrator sali weselnej posiada na swojej stronie internetowej różne warianty dekoracji stosowanych w jego lokalu. Możemy także sami wynająć odpowiednią osobę, specjalizującą się w dekoracjach wnętrz na imprezy okolicznościowe. 

Jak udekorować salę weselną w Warszawie?

dekoracje sali weselnej WarszawaJedną z ważniejszych decyzji, jaką muszą podjąć nowożeńcy, jest dobór dekoracji do zamówionej sali. Zwykle lokum rezerwuje się z dłuższym wyprzedzeniem a dekoracje zostawia na koniec przygotowań. Wynika to z faktu, iż ozdoby muszą współgrać z suknią panny młodej, wiązanką, tortem oraz ogólnym charakterem uroczystości. Jeśli potrzebne są dekoracje sali weselnej Warszawa ma tu dużo do zaoferowania. Stacjonarne hurtownie i sklepy internetowe posiadają działy z wszelkiego rodzaju ozdobami. Podstawowe dekoracje oferują także organizatorzy wesel. Dodatkowe opcje w zależności od efektów, na jakie czekamy, będą odpowiednio droższe. Warto jednak dopłacić, z pewnością dekoracje nie uszczuplą znacznie naszego budżetu a wspomnienia weselne pozostają na długie lata. Zatem planowanie zakupu dekoracji wpiszmy w koszty wesela. Podstawą są balony i różnego rodzaju ozdoby na stół weselny. Dodatkowo płatne opcje to personalizowane nadruki, etykiety na butelki, prezenty dla gości, sztuczne ognie i inne niecodzienne efekty: konfetti, sztuczne płatki róż, sztuczny śnieg, brokat. Eleganckie sale restauracyjne nie zawsze wymagają stosowania ozdób. W wielu przypadkach wystarczą detale, np. inicjały imion nowożeńców, gratulacje i podziękowania dla rodziców oraz gości.  Wśród dekoracji sali nie może zabraknąć dodatków do zastawy stołowej: serwetek z nadrukiem, bieżników na stół, tiulu, świec. Żywe kwiaty mogą być połączone ze sztucznymi elementami. Bukiety i pojedyncze kwiaty a także łodygi bluszczu czy pnącza, mogą urozmaicić wygląd stołów.

Żywe kwiaty i personalizowane dodatki powinny znaleźć się na pierwszym miejscu życzeń, podczas wyboru dekoracji sali weselnej. Niezwykle ważny jest dobór kolorystyki i stylistyki dekoracji. Swym charakterem powinny pasować do pozostałych elementów uroczystości: sukni panny młodej, wiązanki, tortu i wnętrza, w którym odbędzie się przyjęcie. Zwróćmy uwagę na to, by dekoracje współgrały z całością. Wesele wraz z doborem dekoracji możemy planować osobiście lub zlecić wyspecjalizowanej firmie.

Close Menu