W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna jest dostępna niemalże dla każdego. Jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swojego wyglądu, może to bez problemu zmienić. Już nawet ceny nie są tak wysokie, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Nowoczesne techniki pozwalają poprawić to i owo w ciągu jednej godziny. Z pewnością dlatego takie rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością. Kobiety zazwyczaj nie są zadowolone z wielkości swoich ust. Chciałby móc cieszyć się pięknym uśmiechem. Nowoczesna medycyna ma dla nich doskonałe zabiegi.

Co trzeba wiedzieć o powiększaniu ust?

powiększanie ustFakty są takie, że jeśli nie jesteśmy z czegoś w życiu zadowoleni, po prostu powinniśmy to zmienić. To samo dotyczy naszego wyglądu. Nie wierzymy zazwyczaj innym ludziom, gdy ci twierdzą, że wyglądamy ładnie i nie trzeba nic poprawiać. To przede wszystkim sobie powinniśmy się podobać i to my sami musimy podjąć decyzję, czy chcemy poprawić swoją urodę. Jeśli chodzi o usta, to mało która kobieta uważa, że są doskonałe. Wiele pań narzeka na to, że usta są wąskie, a w szczególności górna warga. Nawet jeśli pomaluje się szminką, to efekt nie jest taki, jakby sobie życzyła. Kiedyś faktycznie niewiele można było zrobić, a nawet jeśli, to kosztowało to majątek. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru mnóstwo klinik medycyny estetycznej, w których można wykonać powiększanie ust. Co ważne dla wielu klientek, taki zabieg jest bezbolesny i nie trwa nawet godziny. Zazwyczaj powiększania dokonuje się za pomocą kwasu hialuronowego, który nie powoduje uczuleń ani żadnych podrażnień. Wstrzykiwany jest on w skórę, która wcześniej została posmarowana specjalnym kremem znieczulającym. Dzięki temu nie odczuwa się podczas zabiegu żadnego dyskomfortu. Można również w trakcie zabiegu ocenić wielkość i ust i zdecydować, czy mają być jeszcze pełniejsze. Kwas zazwyczaj utrzymuje się ponad dwa lata. Jeśli chcemy podtrzymać ten efekt, zabieg należy powtórzyć. Pamiętać należy o tym, aby przez kilka dni po zabiegu nie korzystać z solarium, nie wystawiać twarzy na działanie słońca lub zbyt dużego chłodu. Przez pierwszą dobę może utrzymywać się lekka opuchlizna, która znika następnego dnia.

Nie trzeba obawiać się zabiegów, które oferuje medycyna estetyczna. Pamiętajmy jedynie o tym, aby wybrać miejsce, które jest polecane przez inne klientki i ma dobra renomę. Wtedy będziemy mieć pewność, że pracują tam jedynie profesjonaliści, którzy mają doświadczenie. Jeśli nie podoba nam się wielkość czy kształt ust, możemy to zmienić już na jednej wizycie. Nowoczesne metody pozwalają bez żadnych problemów i komplikacji poprawić to, co nie podoba nam się w wyglądzie. Środki stosowane do wypełnień są całkowicie bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na zdrowie.

 

Close Menu