Anteny CB wbrew pozorom są coraz bardziej popularne. Wiem o tym doskonale, gdyż pracuję w sklepie elektronicznym na co dzień i obserwuję, jak dużo pojawia się takich produktów w sklepie od producentów. Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy jeszcze ktoś używa anten to mogę podeprzeć się nawet statystykami, które jasno mówią o tym, że większość kierowców nadal korzysta, albo po prostu chce korzystać z takich anten oraz całych odbiorników, które działają i co najważniejsze sprawiają, że kierowca może czuć się o wiele bardziej bezpieczny.

Szeroki wybór anten Lemm

lemm do samochoduPodsumowując to wszystko lemm do samochodu to produkt z górnej półki, ale to nie sprawia, że cena jest wysoka. Cena jest proporcjonalna do działania. Na przykład sprzedawaliśmy anteny o zasięgu do kilkunastu kilometrów za kilkadziesiąt złotych. Te anteny, które umożliwiają komunikację poprzez CB radio na odległości rzędu kilkudziesięciu kilometrów są naturalnie droższe, ale na to również mamy sporo klientów, więc branża jak najbardziej stale się rozwija. Owszem był mały przestój zwłaszcza jak pojawiło się wiele konkurencyjnych aplikacji na telefony komórkowe, do których nie trzeba było kupować zewnętrznych nadajników oraz odbiorników, ale moim zdaniem nadal lemm do samochodu to bardzo dobra opcja. Jest to dodatek, na który decyduje się praktycznie każdy kierowca, który nie chce już więcej otrzymać mandatu na przykład za zbyt szybką jazdę. W połączeniu z oferowanymi przez sklep urządzeniami do komunikacji sprawdzają się bardzo dobrze. Tak naprawdę to antena lemm przeznaczona do samochodu jest także dość niewielka, więc jeśli boicie się, że wasz samochód będzie gorzej się przez taką antenę prezentował to na pewno są to bezpodstawne obawy. Na pewno warto jest wybierać anteny dopasowane do waszych urządzeń. Możecie oczywiście zdecydować się na CB radio firmy lemm oraz na anteny. W zestawie wychodzi to o wiele taniej. Takie akcesoria do samochodu mogą być wykorzystywane bardzo często przez przedstawicieli handlowych, czy też kierowców samochodów dostawczych czy ciężarowych, gdzie faktycznie praca polega na codziennym pokonywaniu kilkudziesięciu czy nawet kilkuset kilometrów.

W dzisiejszych czasach faktycznie coraz większa liczba kierowców decyduje się na taką inwestycję. Jeśli zastanawiacie się nad własnym urządzeniem firmy Lemm to na pewno nie ma co dłużej zwlekać. Będziecie musieli oczywiście sprawdzić czy dana antena wam odpowiada, a dopiero później dokonać zakupu, czy też rozbudowywać swoją instalację dowoli.

Close Menu